Aile Planlaması doğum kontrol hapını bırakıp hemen hamile kalan var mı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
bu ay bıraktım ilacı 6 ay sonra hamilelik planlıyordum ama doktor sana kim dedi böyle bişey yok dedi hemen hamile kalanlar varsa paylaşabilir mi yada ilaç kullanırken hamile kalanlar varsa durumunuzu paylaşır mısınız 6 ay için spiral taktıracaktım doktor gerek yok hamile kalabilirsin dedi şimdi ilk adetimi bekliyorum kızlar ilacı bıraktıktan sonra yani

Canım sen hapı bıraktıktan kaç gün sonra regl oluyorsun?Bugün 4. günüm ve korkuyorum:18:İlk kez dogum kontrol hapı kullandım.

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum..çevremde dk hapı kullanıp bıraktıktan 5 ay,9 ay sonrasında hamile kalan var.ne kadar süre kullanırsan okdr koruyor dye söylenir ama ilgisi yok bence.bi arkadaşım 1,5-2 sene kullanmış ve bıraktıktan sonra 5.ayında hamile kalmş.dk hağını bıraktıktan snra hamile kalan arkdşlar cvp versede bizde bilgilensek brz dha

ben doğum kontrol hapını bırakalı 9 ay oluyo ama hala tık yok acaba doktora gitsem mi yoksa 1 yılın dolmasını mı beklesem yorumlarınızı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…