Aile Planlaması dogum kontrol hapini almayi unuttum acil

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

uzunyaz

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2013
350
106
Dun gunleri karistirdim ve 20.00 da icmem gereken hapi ictigimi sandim. Ve esimle beraber olduk. Ve benim jeton daha yeni dustu. Hapi hemen aldim biraz once. Bir sey olur mu

bugün aldıysan da etkisini gösterir ama bundan sonra unutmamaya çalış tlfnuna alarm falan kur..en son adetinin üstünden kaç gün geçmişti bu arada inş yumurtlama zamanında değilsindir ama uzun süre doğum kontrol hapı kullanan biri olarak bişey olmaz diyebilirim.

bir şey olmaz ben de bu ay 2 kere unuttum, tekrar unutmamaya çalış bazen ara kanama yapabiliyor

Aalinda hic unutmam. Dun pazartesi sandim. Hapi icmeye gittim ki pazartesi hapi icilmis. Geri icmeden buraktim.
En son adetin ustunden 9 gun gecmisti. Bir de lohusaliktan sonra ilk kutuyu kullaniyordum. O biraz korkuttu beni.

bişey olacağını sanmıyorum şuan içtiğin hap da koruyucu olur. ama için rahat etmiyosa ek bir yöntemle (kondom olabilir) korun bu ay.

Karşı komşum hap kullanırken süpriz hamile kaldı her tedbirin bir ihtimali vardır

Ya millet 1 gün almayıp hamile kalabiliyor ben aylardır deniyorum tutmuyor

Eetesi gun hapi mi icsem ? O da altust edoyor hormonlari. Dogum kontrol hapiyla beraber olur mu onu da bilmiyorum.
Doğum kontrol hapıyla birlikte oluyor. Ben de o şekilde daha önce yapmıştım. Ama emin olmak istersen eczacıya sor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…