Aile Planlaması dogum kontrol hapi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
İnsallah olur canim ya biz cok stres yapiyoruz sanirim stres yapmamak laxim aslinda

nasıl yapmıcaksak?? her ay %25 şansmz var... oluruna braksan kafan takılıyor? yok gunaşırı ilişki, yok ovulasyon, yok yumurta takıbı, yok sperm sayısı vs..... bunların hepsi bir araya gelse bile bukez öyle denk gelıokı zorakı yapıosun,, pof.... hep kafamda hep...sankı makıne gbi bir gun durup bir gun ilşki peşindeyız, ya kaçarsa diye ....

Hic sorma valla insanin canida istemiyo her zaman herzaman aman valla bu kadinlik :)

Ben hamile kalmam umuduyla bıraktım hapı çünkü 1aylığına ailemin yanına gidicektiö ziyarete eşim gelmiycekti işinden dolayı bir aydada kalmam dedim adetim bitti 2 hafta sonra gittim yani o arada kalmişim hiç öyle tarih takipte etmedim sizin ilk mi

Benim 8 yasinda oglum var bir tane mol gebelik birtanefe dusuk yasadim cok istiyoruz simdi esim surekli huzursuzluk cikariyo cocuk cocuk diye cok bunaldim bir an once olsun istiyorum

Kafana takma rahat ol kendini kasma stress yapınca olcağı varsada olmuyo ilişkiden sonra hemen kalkma yarım saat felan yat poponun altınada yastık koy bide öyle dene

Kafana takma rahat ol kendini kasma stress yapınca olcağı varsada olmuyo ilişkiden sonra hemen kalkma yarım saat felan yat poponun altınada yastık koy bide öyle dene
Hic oyle denemedim xaten suan adetimde biter bitmex calismalara devam.bide oyle deniyim ben hemen kalkip dus aliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…