Aile Planlaması dogum kontrol hapi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

fato00045

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
122
31
34
Kizlar dogum kontrol hapini biraktiktan sonra hemen hamile kalan varmi yardim lutfennnn

Nekadar sure sonra hamile kaldiniz.ben bu ay biraktim bir tane uzum gebeligi bir tane dusuk yasadim evlat sahibi olmayi cok istiyorum cokta korkuyorum

Geçmiş olsun.. Bıraktıktan bir ay sonra hamilelik yaşadım. Öncesinde iki düşük ve tedavimiz vardı, üç yıl kullanmak zorundaydım.

Kizlar dogum kontrol hapini biraktiktan sonra hemen hamile kalan varmi yardim lutfennnn
canım ben 2,5 yıl kullandım bıraktığımın 3. ayı hamile kaldım.doğum kontrol hapı kısır yapar hurafelerine inanma dedi doktorum.çokta doğru söylemiş.ama bebek düşünüyorsan internetten ovulasyon testi al derim.yumurtlama tarihine göre birliktelik yaşa.ilk ay zaten olmaz demişlerdi hap korur vs. gibi şeyler duymuştum.ama o hiç belli omuyor ablam ikinci çocuğuna hapını 1 gece içmeyi unuttu da hamile kaldı.bünyesel bi durum

Bende bu ay biraktim bakalim hayirlisi insallah olur cok istiyoruz cokkk :)

Bende bu ay biraktim bakalim hayirlisi insallah olur cok istiyoruz cokkk :)
olur olur korkma.ben de pek bi korkmuştum:)))stres yapınca olmuyor.ilk ikş ay olmadı diye ağlamıştım.üçüncü ay aklıma geldikçe dkkatimi başka şeylere verdim hep.düşünmedim fazla bi baktım sonuç pozitifffdarısı başına inşallah.dediğim gibi stres yaparsan olmuyor doğru orantılı işliyormuş bünye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…