Aile Planlaması doğum kontrol hapı???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

twixs

Güzel günler göreceğiz ✌
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2014
457
193
hanımlar merhaba. ben qlairista adlı doğum kontrol hapı kullanıyodum ama 5 gün falan kullanıp bıraktım daha öncede yasmin kullandım kilo sinir vs yaptı bitince tekrar etmedim. qlairistada biraz sinir yaptı gibi oldu yada ben şartlanarak içtim bilemicem bıraktıgım yerden başlasam olur mu doktorum verdi bu ilacı bana adet düzenlemem için ve içer içmezde 5 gün kullandıgım halde hemen adet olmuştum. cevaplarınızı beklemekteyimm

hormonel ilaçların hepsinde bu gibi yan etkiler var
kordizon seviyesine dikkat et bence
çok yüksek yükleme de yapma kendine
ayrıca ilacını değiştirdiğinden doktorunun haberi olsun
geçmiş olsun

5 gun icip birakmissin , adet oldugun zmn tekrar baslamaliydin simdi icsende etkisi olmaz

hormonel ilaçların hepsinde bu gibi yan etkiler var
kordizon seviyesine dikkat et bence
çok yüksek yükleme de yapma kendine
ayrıca ilacını değiştirdiğinden doktorunun haberi olsun
geçmiş olsun

teşekkür ederim haberi var değiştirdiğimde kendisi dedi zaten bu bitkisel oldugu için. ama işte bıraktıgım yerden başlasammı yoksa yeniden mi alıp içsem bilemedim

5 gun icip birakmissin , adet oldugun zmn tekrar baslamaliydin simdi icsende etkisi olmaz
bu ilaç diğerlerinden farklı. adet olsam bile içsem lazım yani kutu bitene kadar aralıksız içiliyo :/

teşekkür ederim haberi var değiştirdiğimde kendisi dedi zaten bu bitkisel oldugu için. ama işte bıraktıgım yerden başlasammı yoksa yeniden mi alıp içsem bilemedim

gün gün oldukları için soruyorsun anladım şimdi
kaldığın yerden devam edebilrsin
o sadece takipi kolaylaştırmak için konulan bir takvim

gün gün oldukları için soruyorsun anladım şimdi
kaldığın yerden devam edebilrsin
o sadece takipi kolaylaştırmak için konulan bir takvim
aradan 1 ay bile geçse içebilirim yanii tama teşekkür ederim :)

Ben kullaniyorum ne sinir yapti ne kilo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…