Aile Planlaması Doğum kontrol hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Şuraya yazdıklarınızı bir jinekolog okusa ya gülmekten yerlere yatar ya vah benim ülkemin kadınının haline diye ağıtlar yakar.

Doğum kontrol hapı en güvenli korunma yöntemidir. Yaklaşık 3.5 sene kullandım hiç bir yan etkisini görmedim. Hatta göğüslerimi büyüterek beni sevindirdi kerata. Doktorum 5 yıl hap kullanan bir kadında meme ve rahim kanseri riskinin %90 oranında azaldığını söyler hep.

Doğal korunma yönteminden bahsetmiş herkes, nedir bu? Ben mi çok cahilim acaba? Doğal bir korunma yöntemi bilmiyorum ben.

kauçuk
prezervatif

ya hakkaten bir hurafeler zinciridir gidiyor ben 1.5 yıl kullandım şu an çok düzenli regl oluyorum
ağrım sızım yok
sivilcem yok
çok mutluyum yav
tüylerim de az çıkıyor
kanser riskini de azaltıyormuş devam mı etsem acaba
gelceği gün belli gideceği gün belli yav alışmışım kullanmaya

Ben de bikaç aydır bıraktım da boşlukta gibiyim just. Sivilce ve tüy olayını unutmuşum kesinlikle katılıyorum o konuda sana. Zararı olduğunu sanmıyorum ama varsa bile faydası zararında çok daha fazla.

Doğal yöntem prezomuymuş? Ne alaka nesi doğal kız onun?

sadece sigarayla ve bazı ilaçlarla etkileşimi zararlı
onlar da tahlillerle falan kontrol edilip veriliyor zaten
onun dışında çok faydalı bi nimet kendisi
ben bırakmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…