Doğum kontrol hapı

angel123456

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
50
19
25
Merhabalar ben Qlaristan doğum kontrol hapı kullanıyorum ve kırmızı haplara gelmeme rağmen regl olmadım bu normal bir durum mu acaba

Ben 21 tabletli olanlardan kullanıyorum ama onlarda da hemen olmuyor, en son perşembe içiyorum hapı regl olmam pazartesiyi buluyor. Sizin kaç gün oldu kırmızı haplara geçiş?

Ben 21 tabletli olanlardan kullanıyorum ama onlarda da hemen olmuyor, en son perşembe içiyorum hapı regl olmam pazartesiyi buluyor. Sizin kaç gün oldu kırmızı haplara geçiş?
Benim üzerinde 3 4 gün geçti olmadı hala sadece azcık lekelenme gibi oldu o kadar bu hapta sürekli böyle oluyor yan etkisi az diye bunu kullanıyorum ama valla iyii kötü mü bilemedim

Bende jangi kullanmaya basladim reglim bitti ama ara kanamalar bitmiyor her sabah biraz lekelenmem oluyor gun icinde kahverengiye donuyor aksamina kayboluyor sizce hapi deistirmelimiyim daha once hic dogum kontrol hapi kullanmadim tecrubem yok bu hapida jinologum onerdi

Kızlqr benim de bir sorum var ben ilk defa geçen ay Elleacnelle diye bir doğum kontrol hapına başlamıştım. Düzenli kullanırken şehir değiştirmek zorunda kaldım ve hapımı yanıma almayı unutmuşum. 21 günlük bir hapın 14 tanesini içtim geriye kalan 7 tanesini içemedim. Daha sonra hap bittikten sonra verilen o 7 günlük arada da kullanmadım. Bugün 8. Günüydü ve 2. Tabletin ilk hapını yuttum. Bu ay koruma sağlar mı ilk ay düzensiz kullanmış olsam da?

Kızlqr benim de bir sorum var ben ilk defa geçen ay Elleacnelle diye bir doğum kontrol hapına başlamıştım. Düzenli kullanırken şehir değiştirmek zorunda kaldım ve hapımı yanıma almayı unutmuşum. 21 günlük bir hapın 14 tanesini içtim geriye kalan 7 tanesini içemedim. Daha sonra hap bittikten sonra verilen o 7 günlük arada da kullanmadım. Bugün 8. Günüydü ve 2. Tabletin ilk hapını yuttum. Bu ay koruma sağlar mı ilk ay düzensiz kullanmış olsam da?
1 hafta hatta bence 1 ay ek kontrol yöntemi uygulayın. Sıfırdan başlamış gibi düşünebilirsiniz kendinizi

X