Aile Planlaması DOĞUM KONTROL HAPI

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Havva124

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
2
0
28
Merhabalar ben geçen adetimde doğum kontrol hapına başladım ama 5.gunumde başladım hemşire hanım kanaman varsa baslayabilirsin dedi bı hafta yinede eşin korunsun dedi bugün 18.gun olacak kullanali ama tereddüt ediyorum sizce koruma başlamış mıdır oğlum var 2 yaşında küçük daha şimdilik istemiyorum 2 yi tabi Allah nasip etmedikce endişe ediyorum bu yüzden

merhaba, en iyi yöntem sprial sanırım çünkü ben doğum kontrol hapı ile hamile kalmış bi insanım benim hatam saati saatine almamış olmak bu arada 2 yıl korudu
kullanımına gelecek olursak ilk ay çok etkisi yok korunmanız gerekiyor çünkü hormonları vucüt yeni alıyor. ikinci adetinizde rahat edebilirsiniz hap bittikten 2 gün sonra adet olunur genellikle adet bitmese bile hap bitimindeen 7 gün sonra tekrar başlamanız gerekmekte

Yani gec başlamış olmam fark etmiyor değil mi bu adetimden sonra korur kesinlikle diyosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…