Aile Planlaması Dogum kontrol hapi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Ansu2309

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
1
0
28
Ocak ayinda 3 defa kullandim ella mart ayindayiz ve ben hala adet olmadim ve bugun iliskiye girdik icime bosaldi yikadim fakat hamile kalma olasiligim varmi ilac kullanmalimiyim

Ocak ayinda 3 defa kullandim ella mart ayindayiz ve ben hala adet olmadim ve bugun iliskiye girdik icime bosaldi yikadim fakat hamile kalma olasiligim varmi ilac kullanmalimiyim

3 defa kullandim derken 3 aymi kullandiginiz 3 gün mü?
Ilaci nasil kullaniyorsunuz?

bu kadinlar neden sagliklarina bu derece düsmanlar.
ella bir dogum kontrol yöntemi degil, ertesi günü hapi deniyor sanirim.
korunmasz iliski sonrasi veya "kaza" sonrasi yilda sanirim en fazla 2 defa kullanma siniri olan bir hap.
bu hapi erken kürtaj gibi anlayabilirsiniz.
bu nedenle kürtaji yanlis bulan, dini inancina göre haram olan kürtaj gibi bu tarz ertesi günü haplarida caiz degil arkadaslar.

birde siz konu sahibi korunma konusunu esinizle etraflica konusup arastirin. icine bosalip yikamak ne demek, böyle bir sacma korunma yöntemi olabilir mi. gercekten ne kadar cahilce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…