Aile Planlaması Dogum kontrol hapi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Lightofgod87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
3.059
1.977
Merhabalar yaklasik 10 gundur yasmin adinda dogum kontrol hapi kullaniyorum ilac hem yeme istegimi aldi hemde asiri derecede psikolojimi etkiledi resmen depresyona girdim pazartesi doktora gidecegim yanliz ön bilgilendirme olarak bu dogum kontrol ilaclariyla alakali bilgisi olan varmi gecici bisimi yoksa bu yan etki hep devam edecekmi inanin tum gun gozlerim yasli surekli agliyorum dengesiz oldum psikolojim alt ust oldu birakmalimiyim ne yapacagimi sasirdim resmen

Yasmin ilk üç ay herşey yapar vücutta hormonları alıştırmaya çalıştığı için ara kanama da yapar duygusala da bağlattırır kilo da aldırır herşey yapabilir normal bunlar ama doktorunuza Bi sorun bana Dr um bunları demişti

Bana kilo aldirmadi aksine zayiflatti ara kanamada olmadi zaten henuz 10 gun oldu kullanmaya baslayali ilerleyen boyutlari bilemiyorum ama asiri derecede depresyon yapti tek sıkıntım bu yani sonuc itibariyle uc aydan sonra duzelecek gibi gorunuyo oyle degilmi

Bu yan etkiler malesef bnde de oldu arkadaslar.Peki ilk ayin sonunda regliniz hemen geldi mi?bnm iki gun gecti hala ses yokduzenli olan reglim bozuldu resmen

Bu yan etkiler malesef bnde de oldu arkadaslar.Peki ilk ayin sonunda regliniz hemen geldi mi?bnm iki gun gecti hala ses yokduzenli olan reglim bozuldu resmen
Geçen ay kullanmaya başladım.Adet düzensizliğimden dolayı bıraktıktan sonra 4.gün oldum.Peki depresyon modu sizde geçti mi acaba? Sürekli herşeye ağlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…