Aile Planlaması Doğum kontrol hapı yasmin

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Eyrice

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
4
0
Öncelikle doğum kontrol ilacı kullanan bayanlar yazarsa mutlu olurum. Yeni ewliyim yasmin adlı ilacı gebelikden korunmak için kullanıyorum. 1 aydır düzenli bi şekilde aynı saatte içiyorum. Ama ilaca tam güwenim yok eşime izin wermiyorum içime boşalması için. Geri çekme tekniği ile yapıyoruz. Kullananlar nasıl yapıyolar acaba. Bu ilacın amacı zaten içine boşalsın diye degil mi lütfen yardım edin ?

Genellikle tüp bebek tedavisinde kullanılır Yasmin de pirtinin önlenmesi fln için neden geri çekme yapıyorsunuz onuda anlamış değilim zaten sen o ilacı düzenli bir şekilde içmiyormusun bebekte düşünüyorsun anlaşılan düzenli kullanırsan bir sorun olmaz

Öncelikle doğum kontrol ilacı kullanan bayanlar yazarsa mutlu olurum. Yeni ewliyim yasmin adlı ilacı gebelikden korunmak için kullanıyorum. 1 aydır düzenli bi şekilde aynı saatte içiyorum. Ama ilaca tam güwenim yok eşime izin wermiyorum içime boşalması için. Geri çekme tekniği ile yapıyoruz. Kullananlar nasıl yapıyolar acaba. Bu ilacın amacı zaten içine boşalsın diye degil mi lütfen yardım edin ?
Canım normal saati saatine alırsan hic sorun olmaz %99 korunma saglıyor ama bu sekilde gebe kalanda var unutursan riskli tabıkı ama esinı engellemeye gerek yok

Genellikle tüp bebek tedavisinde kullanılır Yasmin de pirtinin önlenmesi fln için neden geri çekme yapıyorsunuz onuda anlamış değilim zaten sen o ilacı düzenli bir şekilde içmiyormusun bebekte düşünüyorsun anlaşılan düzenli kullanırsan bir sorun olmaz
Ben gebelikden korunmak amacıyla içiyorum. Bebek düşünmüyoruz

Siz kullandınız mı hiç doğum kontrol ilacları
Evet canım kullandım kullanırken aldıgın saatlere dikkat edersen yani atlamadan ve hergun aynı saatte sorun olmaz ha yinede nasibi varsa gelir gelen 😁

Hiç bir şeyin yüzde yüz koruması yoktur spiralde bile hamile kalınıyor eşiniz prezervatif kullansın siz kullanmayın ilerde bebek düşünürseniz sorun olmasın size

Arkadaşlar yasmin tam bir fiyasko imkanınız varsa doğum kontrol haplarından uzak durun göğüs kanserine yol açmaktadır ben diana 35 kullandım zayıf bırısı olarak cok az kılo aldırdı cinsel yaşamda azalma olmadı cildimi inanaılmaz prüssüzleştirdi saçlarımı cok dolgun ve aşırı uzattı cok memnundum bıraktm uzun bır sure sonra yasmini denemek istedm denedm ve pskolojm alt üst oldu aşırı duygusallaştım sürekli ağlama isteği göğüslerde adet öncesi gibi dolgunluk ve ağrı midem bulandı 10 gün boyunca kustum iştahsızlık yaptı yuzzumde sivilceler cıktı sakın kullanmayın derim kendinize iyi bakın ❤️

X