Doğum kontrol hapı yan etkileri.

selmanr

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2023
113
120
Merhabalar 1 aydır yasmin doğum kontrol hapı kullanıyorum ve içmeye başladığımdan beri isteksizlik kuruluk yaşamaya başladım. Ayrıca mide bulantısı da yapıyor sanki. Bu belirtiler ilk aylarda olur mu? Zamanla kuruluk VS geçer mi?

Bende tamamen sıfırlanmadı 2 senedir ama azaldı evet. Mide bulantısı da ilk aydan sonra geçmişti

Merhabalar 1 aydır yasmin doğum kontrol hapı kullanıyorum ve içmeye başladığımdan beri isteksizlik kuruluk yaşamaya başladım. Ayrıca mide bulantısı da yapıyor sanki. Bu belirtiler ilk aylarda olur mu? Zamanla kuruluk VS geçer mi?
Bende geçmedi.resmen anamı ağlattı bu ilaç.kullanabilmem mümkün değildi.o kurulukla ilişkiye girmek mümkün değildi.

Kuruluk ve isteksizlik. İlk ay bir de bulantı vardı o dediğim gibi ertesi ay geçmişti ama kuruluk tamamen geçmedi bende maalesef
Benim resmen cinsel duygularım yok oldu.aseksüel insanlarla empatinin allahını yaşadım ki benim isteğim sitede ünlüdür 😂😂. Saka bir yana aseksüel olmak berbat bir duygu.cinsel enerji olmadan insan çok kötü hissediyor.

Benim resmen cinsel duygularım yok oldu.aseksüel insanlarla empatinin allahını yaşadım ki benim isteğim sitede ünlüdür 😂😂. Saka bir yana aseksüel olmak berbat bir duygu.cinsel enerji olmadan insan çok kötü hissediyor.
Tanıyoruz ferhansım seni aşk olsun namını duymayan mı var :KK70:

Evet ya o sıkıntı bi durum. Hani başlasa ilerliyor illaki ama o başlatma libidosu 0'a yakın oluyor neredeyse ilk aylarda. Bıraktım hapı bakalım nolcak 🥲

Tanıyoruz ferhansım seni aşk olsun namını duymayan mı var :KK70:

Evet ya o sıkıntı bi durum. Hani başlasa ilerliyor illaki ama o başlatma libidosu 0'a yakın oluyor neredeyse ilk aylarda. Bıraktım hapı bakalım nolcak 🥲
Benim zaten hamile kaldığım da yok ya.geri çekilmeyle bitti gitti.o olmadan bile olmuyor da neyse.

Ben yazz adli bir marka kullanmistim kuruluk isteksizlik vs. Yapmadi hic illa dogum kontrol kullanicaksan onu deneyebilirsin mide bulantisida yatmadan 1 saat yarim saat once iciyordum mide bulantisi yapiyorsada hissetmiyordum yan etkisi en az bu demisti eczanede calisan memnundum ben

Ben yazz adli bir marka kullanmistim kuruluk isteksizlik vs. Yapmadi hic illa dogum kontrol kullanicaksan onu deneyebilirsin mide bulantisida yatmadan 1 saat yarim saat once iciyordum mide bulantisi yapiyorsada hissetmiyordum yan etkisi en az bu demisti eczanede calisan memnundum ben
Yazz'da da var aslında kuruluk yan etkisi ama yan etki işte herkeste olmuyor ama olanlar da az değil maalesef. Onda da liste liste var yan etkileri, eczacıların da sürekli ilaçlar arası karşılaştırma yapması garibime gidiyor :)

Merhaba bende yasmin kullanıyorum 3. Kutum ilk kutuyu kullanırken mide bulantısı bana da yaptı birkaç güne geçti ama isteksizlik ve kuruluk hala devam ediyor eskiden de hiç böyle bir problemim yoktu. Bu kutudan sonra yazz’a geçmeyi planlıyorum

Mide bulantısı yaptı ilk aylarda ve yemediğim halde kilo vermiyorum. İştahım kapanalı 1 yıl oldu nerdeyse. Aldığım kalori ihtiyacımın yarısı falan ama kilom sabit. Ona bağlıyorum. Kilom normal olduğu için takmıyorum ben.

Yasmin benim agzima etmişti afedersiniz.
Kullandigim süre boyunca o kuruluk hic gecmedi.
Ben haptan olduğunu anlayamadigim için kullanmaya devam ettim.
Sonra migrenimi tetikleyip hapi birakinca kuruluğun da ondan oldugunu anladim.

X