Aile Planlaması Doğum kontrol hapı ve ilaç

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Persone Non Grata

🦉
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2014
263
186
Konuyu nereye açacağımı bilemedim dkh kullananlar yardımcı olurlar diye yazıyorum.
Kolumda mantar vardı doktora gittim isim vermek doğru mu bilmiyorum. Z.... ile başlayan bir ilaç verdi 200mg. Dkh ile kullansam bir srun olur mu? Bilen varsa yardımcı olablir mi yksa bu mantardan da kötü görntüdende kurtulamıcam.. Ek korunma gerekir mi? Lütfen yardıım

bazi ilaçlar doğum kontrol hapının etkisini maalesef yüzde elli oranında azaltabiliyor
doktoru bulamadıysan bir eczaneye danış derim

Hiç kullanan olmadı mı acba ya
ben daha önce vajinal mantar için antibiyotik kullanmıştım ve doğum kontrol ilacının etkisini azaltabilir diyordu. mantar ilaçları içerik olarak hemen hemen aynı
sana tavsiyem iki ilacı da aynı anda kullan ama birliktelik sırasında ayrıca prezervatif de kullan, mantar ilacın bitene kadar.
böyle işini şansa bırakmamış olursun.

Haftada 1 kullanmam gerkiyormuş 7 kapsül o ilacı o yüzden daha çok kafama takıldı. Öyle yapıcam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…