Aile Planlaması doğum kontrol hapı tüyler için

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kazhin

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
126
78
Merhaba hanımlar.

Hormon bozukluğu yüzünden göğüslerimde tüylenmeler oldu. Göğüs uçlarına yakinda bildiğimiz sim siyah 3-4 kıl var. Cenemde de yaklaşık 5-6 tane siyah kıl var.
Kistim vardı yumurtaligimda bir yumurta kadar. Ve kendi kendine geçmişti hormonlarım da normale dönmüştü.hala adet bozukluğu yaşıyorum.
Doktorum hormonların gayet iyi ama Tüylenme için doğum kontrol hapı yazıcam dedi açıkçası korkuyorum kilo yapar diye
Çünkü zaten yeterince kiloluyum. Hapı henüz almadım.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba hanımlar.

Hormon bozukluğu yüzünden göğüslerimde tüylenmeler oldu. Göğüs uçlarına yakinda bildiğimiz sim siyah 3-4 kıl var. Cenemde de yaklaşık 5-6 tane siyah kıl var.
Kistim vardı yumurtaligimda bir yumurta kadar. Ve kendi kendine geçmişti hormonlarım da normale dönmüştü.hala adet bozukluğu yaşıyorum.
Doktorum hormonların gayet iyi ama Tüylenme için doğum kontrol hapı yazıcam dedi açıkçası korkuyorum kilo yapar diye

bir iki kilo yapıyor bence ama ödem yaptığı için diye düşünüyorum, iştahını açarsa kontrollu yersin ama ben de iştah açmamıştı kullandığım dönem, kadından kadına değişir muhtemelen

bir iki kilo yapıyor bence ama ödem yaptığı için diye düşünüyorum, iştahını açarsa kontrollu yersin ama ben de iştah açmamıştı kullandığım dönem, kadından kadına değişir muhtemelen

Öyle mi dersin şu tüylerin gelmesini durduracak başka şey yok mu?

Bu arada evli değilim.

kilo değilde ödem yapıyo sanırım
sen bi başla eğer 5-6 kiloya kadar çıkarsan doktora gidersin
tedavi olmazsan da her tarafını tüy basabilir

Öyle mi dersin şu tüylerin gelmesini durduracak başka şey yok mu?

Bu arada evli değilim.

valla canım ben doğum kontrolu için kullanmıştım, tüylenme konusunu bilmiyorum ama çevremde gördüğüm tüylenme için hep doğum kontrol hapı veriyorlar hormonal olduğu için

Merhaba hanımlar.

Hormonların iyiyse neden ilaç ? çok mantıksız geldi doğum kontrol hapı kistin varsa adet düzensizliğin varsa kullanılır ama nasıl adet düzensizliği geçikme falansa hiç kullanma bir kaç tüyün için lazer epilasyonla aldır kurtul hepten:KK31:ben senelerdir kullanıyorum ilaç ama pko hastasıyım kistlerden dolayı:KK31:

X