Aile Planlaması Doğum kontrol hapı kullanırken regl olur muyum?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

mavilendiniz

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2019
31
26
Kızlar merhabalar bende buralarda yeniyim😊 27 temmuzda düğünüm var hem korunma amaçlı hemde regl dönemimi düzenlemek amaçlı kadın doğum doktoruna gittim bana üç kutu doğum kontrol hapı yazdı ilkini 20 haziranda ilk regl günümde aldım üç hafta kullanıp bir hafta bırakcakmışım ve o arada kanamam olacakmış sizce bıraktığım dönem dışında kanamam olur mu?Kullanan var mı? Balayımın rezil olmasından çok korkuyorum ☹️☹️

Merhaba hapı kullandınız mı ben de yeni başlayacağım merak ettiğim bir şey var yardımcı olur musunuz ☺️
Hapı adetinizin ilk günü kullanmaya başladığınızda adetiniz kesildi mi yoksa normal zamanki gibi devam etti mi?

Merhaba hapı kullandınız mı ben de yeni başlayacağım merak ettiğim bir şey var yardımcı olur musunuz ☺
Hapı adetinizin ilk günü kullanmaya başladığınızda adetiniz kesildi mi yoksa normal zamanki gibi devam etti mi?
Hapı ilk aldığımda kanamam devam etti kullanmaya devam ettiğimde bırakmadığım sürece adet olmadım😊

X