Doğuma Hazırlık Doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalanlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Meraklihatunnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
1.029
1.019
Merhaba ben 7 8 aydır yasmin kullanıyorum bu ay reglyim gecikti ama sonunda oldum her zaman kısa sürdüğü için ayrımını yapamadım ve test yaptım maalesef NEGATİF. ama şuan mide bulantım var hafif yorgunluk var çok hafif kasık ağrım var, bugün hatta canım ekşi istedi oturdum turşu yedim iştahsızlık var vrduygusal olarak da bi garibim sürekli ağlayasım var, aranızda doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalan var mı? Saati saatine düzenli alıyorum bu arada.

Neden maalesef dediniz anlamadım bu ilaçları kullanırken hamile kalmanız cok tehlikeli
Hap kullanmamın sebebi nikah yapıp düğün için yazı beklememiz ama farkettim ki şuan hamile kalsam düğün yapamadık diye üzülmem o yüzden maalesef dedim. O zaman hap kullanma diyeceksiniz eşim düğünü çook istiyor o yüzden kullanıyorum

Hamilesin:)

Anladım şimdi doğum kontrol hapları bebeğe cok zararlı o yüzden dedim. Bahsettiğiniz psikolojik değişimler yasminin yan etkisi zaten onu yaşıyo olabilirsiniz
Bilmiyorum aslında uzun süredir kullandığım için pek duygu durum bozukluğu yaşamazdım ama neden olmasın içten içe çok istediğimi farkettim o yüzden başım kaşınsa hamile miyim diyorum

Bilmiyorum aslında uzun süredir kullandığım için pek duygu durum bozukluğu yaşamazdım ama neden olmasın içten içe çok istediğimi farkettim o yüzden başım kaşınsa hamile miyim diyorum
Düzenli kullandığınız için cok düşük bi ihtimal yine de testi tekrarlayın bence hamileyseniz hemen bırakmanız gerekir

Bunu duymak bile heyecanlandırdı korkuyorum test yapmaya, bekarken hiç ama hiç çocuk istemezdim ama son zamanlarda fikrim çok değişti eşimde aksine çok çocuk isteyen biri ama geçenlerde düğünden sonra diye bi muhabbet geçti hamile olsam üzülmez ama düğün içinde kalır aman bebek olsun da içinde kalsın napalım

Düzenli kullandığınız için cok düşük bi ihtimal yine de testi tekrarlayın bence hamileyseniz hemen bırakmanız gerekir
Yarın çıkıp test alayım biraz baş dönmesi falan da oldu ama ayağa hızlı kalktım ondan mı diye düşünüp üstünde durmadım. Biliyo musunuz hapla hamile kalmak hiç düşük ihtimal değilmiş ben bilmiyodum ama çevremde çok karşılaştım forumlarda çok okudum biraz da o yüzden kafam karıştı

Insallah herşey gönlünüzce olur

Ben tam tersini okudum hap kullananların sonradan geç gebe kaldıgını htta o yüzden kullanmadım hiç .demekki tersiymiş

Ben canim . Hap kullanirken hamile kaldim. 3. Yada 4. Ayimda hamile kaldim .duzenlide kullanıyordum ama bende pek etkili olmadi.
Kullanırken hamile kaldim da 2 yildir kullanmıyorum bi türlü hamile kalamadim.
O gebeliğim düşük oldu bu arada.

Bugün güzel bi haber aldım tüp bebek için uğraşan bi arkadaşım vardı malum virüs falan derken bırakmışlardı doğal yollarla hamile kaldığını öğrendi darısı başına canım bi arkadaşta ki çook yakın arkadaşım hapı bıraktığı hafta hamile kaldı biraz nasip sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…