Doğum Kontrol Hapı Kullandıktan Sonra Hamile Kalan Bayanlar??

H

haseki sultan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi haseki sultan
Arkadaşlar doğum kontrol hapı ne kadar kullandınız ve ne kadar süre sonra hamile kaldınız yada bekliyosunuz beni bilgilendirirseniz sevinirim.Tabi bünyeden bünyeye fark eder ama hap kullanımından sonra hamileliğin 1 yıl da sürebileceğini okudum ama hayattan canlı örnekler duymak insanın içini rahatlatır diye sizlere danıştım.Çok özel olmazsa paylaşımlarınızı bekliyorum. Ben 10 ay kullandım bırakalı 2 ay oldu ya siz??

Arkadaşlar doğum kontrol hapı ne kadar kullandınız ve ne kadar süre sonra hamile kaldınız yada bekliyosunuz beni bilgilendirirseniz sevinirim.Tabi bünyeden bünyeye fark eder ama hap kullanımından sonra hamileliğin 1 yıl da sürebileceğini okudum ama hayattan canlı örnekler duymak insanın içini rahatlatır diye sizlere danıştım.Çok özel olmazsa paylaşımlarınızı bekliyorum. Ben 10 ay kullandım bırakalı 2 ay oldu ya siz??

canım ben ilaç kullanıyrdum tam 1,5 yıl ve artık bebek istediğimizden bırakmıştım doktora gittim kontrol oldum herkesin gebelikten önce yapması gereken kontroller. ben nisan ayında bıraktım canım mayısta hamile kaldım yani ilk aydan oldu

canım ben ilaç kullanıyrdum tam 1,5 yıl ve artık bebek istediğimizden bırakmıştım doktora gittim kontrol oldum herkesin gebelikten önce yapması gereken kontroller. ben nisan ayında bıraktım canım mayısta hamile kaldım yani ilk aydan oldu

Ne kadar güzel çok şanşlıymışsın Allah kısmet etmiş kısa sürede darısı bizlere inşallah :Saruboceq: Ayrıca Allah hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin kaydirigubbakcemile5

2 ay kist var diye ginera kullandım bıraktığım ay hamiş oldum :=)8

canım kişiden kişiye değiiyo annem bana doğum kontrol harpıyla hamiş kalmış benden sonra da bi kez spiralle hamiş kaldı düştü ya işte böle ben mi ben de pko var o yüzden bekarken 5 sene kullandım aralıklarım oldu tabi ama 10 ay oldu bu ay hala bişe yok hiç korunmadım ilacı geçen sene haziranda bıraktım illaki bi yan etkisi oluyo ama kiminde çok az kiminde fazla....işte böle içini ferah tut sttres yapma yüce rabbim en hayırlı zamanda sanada bize de nasip eder inşallah

bende 2005 ağustosta evlendim.evlenmeden 1 ay önce hapa başladım. 2 yıl boyunca içtim.haftaya 3 yılı dolduruyoruz. hapı bırakalıda 1 yıl oldu. bu ayda bebek istiyoruz.bakalım ne olacak.bu ilk denememiz.

bende 2005 ağustosta evlendim.evlenmeden 1 ay önce hapa başladım. 2 yıl boyunca içtim.haftaya 3 yılı dolduruyoruz. hapı bırakalıda 1 yıl oldu. bu ayda bebek istiyoruz.bakalım ne olacak.bu ilk denememiz.

canım ben 7 sene kullandım bıraktığım ay hamile kaldım şu an 3 aylık hamileyim darısı sana inşallah
canım.

2,5 yıl kullandım bıraktıktan sonra 3. ayda hamile kaldım,ablam 8 yıl kullandı bırkatığı ay hamileydi.bünyeyle alakalı tabiki.İnşallah seninde hayırlı haberlerini alırız en kısa zamanda...

1,5 yıl kullandım
baska rahatsızlıklarım sebebıyle kulladıgım ılaclar yuzunden doktorum bıraktırdı ve esım korundu 6 ay boyunca
7.ay hamıle oldugumu ogrendım

X