Aile Planlaması Doğum kontrol hapı kullanacağım ama endişeliyim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

umut_iklimi

Tanrı yağmurdadır ...
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
966
11
kızlar bende yasmin aldım ve adet olduğum gün başlıcam düğünüme bir ay var bakalım inşALLah iyi sonuç alırım ve yan etkileri beni etkilemez :/ endişeliyim :/

benimde 1 ay war düğünüme.kullanıyorum ama fazlaca göğüs ağrısı yaptı bıraksammı devam mı etsem bilemedim :S

yalnız düğününüze bir ay varmış doğum kontrol hapları ilk ay korumuyor en az iki ay kullanmadan sorna etkiye başlıyor size tavsiyem ek bir korunma yöntemi de kullanmanız ilk aylarda

şimdi bu ay içip düğün ayı da içinde 2 ay oluyo dem i çünkü ağustos bu ay eylülde de içicem tam korumaz mıı

ilk kutu biter bitmez koruma başlar bunu bana dr um da söyledi.

ve ben 2 yıl kullandım.herhangi bi sıkıntı yaşamadım.düğünüme 1ay kala başlamıştım bende..
korunmayı bıraktığımın 2.ayı da hamile kaldım rahat ol canım gayet iyi koruyor..

ben doğru başlıyorum demi canım benim düğünüm 29 eylülde inşAllah benim bugün adetimin ilk günü bugun içiçem işte bide sen saat kaçta alıyorsun ben akşam 9 diye alrım diyrum sence iyi mi

ben doğru başlıyorum demi canım benim düğünüm 29 eylülde inşAllah benim bugün adetimin ilk günü bugun içiçem işte bide sen saat kaçta alıyorsun ben akşam 9 diye alrım diyrum sence iyi mi

Gayet doğru başlıyorsun canım zaten düğününde 2.kutuya geçmiş olacaksın için rahat olsun hiçbişeycik olmaz mutluluklar dilerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…