Aile Planlaması doğum kontrol hapı kilo aldırır mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

MELEK YXUXZLXUX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
16
0
mrh arkadaşlar
ben 3 sene doğum kontrol hapı kullandım kilom genelde hep aynıydı ufak oynamalar oluyodu ilacı bi biraktım 4 kilo birden aldım 2-3 ay içinde üstelik suratımda sivilce artışı da oldu sizce haptan mı kaynaklanıyodur buna benzer bi durumda kalan oldu mu hiç? kafayı yiycem kıyafetlerimin hiçbiri olmuyo ve vücudum çok çirkinleşti ilk defa bu kadar kilo değişimim oldu bu kadar kısa sürede. deneyimlerinizi ve duyumlarınızı paylaşırsanız sevinirim .... şimdiden teşekkürler.....:KK59:
[/B]

canım sen en çok yan etkisi olan dkh kullanmışsın o hem kilo aldırıyor hemde kıllanma yapıyor sana tavsiyem doktora göründükten sonra yasmin ya da diane 35 kullanman:KK34:

canım sen en çok yan etkisi olan dkh kullanmışsın o hem kilo aldırıyor hemde kıllanma yapıyor sana tavsiyem doktora göründükten sonra yasmin ya da diane 35 kullanman:KK34:

beni yanlış anladın ben kullanırken hiç problem yaşamadım bıraktım kullanmayı ve kilo almaya başladım acaba ilacı bıraktığım için olabilir mi diyorum ne dersiniz???? deneyimi olan var mı?

beni yanlış anladın ben kullanırken hiç problem yaşamadım bıraktım kullanmayı ve kilo almaya başladım acaba ilacı bıraktığım için olabilir mi diyorum ne dersiniz???? deneyimi olan var mı?

korunmak için mi kullanıyordun , pcos için mi ?

Sanırım hap hormonlarını düzenliyordu bu yüzden kilo ve sivilce gibi problemlerin azalmıştı
Bıraktıktan sonra eski haline döndü
İyi bilirim çünkü hapı bıraktığın 2. ayı eski haline dönüyorsun.

Genel olarak kadınların memnun kaldığı bir iki marka var ama diğerleri için kıllanma yapar şöyle yapar böyle yapar diyemezsiniz
Haplar kıllanma yapmaz .Her kadında farklı yan etkileri olabilir.
Misal ben gynelle kullanıyorum ve çok memnunum .

X