Aile Planlaması Doğum kontrol hapı kanama yapıyor

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

bixipuppy

buraya ne yazsam ceza yiyorum 🤦🏻‍♀️
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
861
1.133
Merhaba arkadaşlar. Sancılı ve düzensiz adetimden dolayı geçen ay doğum kontrol hapina başladım. Geçen ay aldığım ilaç microgynondu. Ama sürekli kanamam oldu. Doktoruma gittim şikayetimi belirttim yasmine geçirdi ama hala kanamam devam ediyor. Sürekli kahverengi hatta baya koyu bi kahverengi kanamam var. 2 aydır da geçmedi. Iki aydir ilişkiye bile giremiyorum kanamam yüzünden. Ne yapmam gerek ilacı bıraksam mı? Birakinca da cok agrim oluyor regl doneminde. Agri kesici icemiyorum karacigerimde agri kesiciden kaynakli problem oluştu.

Merhaba arkadaşlar. Sancılı ve düzensiz adetimden dolayı geçen ay doğum kontrol hapina başladım. Geçen ay aldığım ilaç microgynondu. Ama sürekli kanamam oldu. Doktoruma gittim şikayetimi belirttim yasmine geçirdi ama hala kanamam devam ediyor. Sürekli kahverengi hatta baya koyu bi kahverengi kanamam var. 2 aydır da geçmedi. Iki aydir ilişkiye bile giremiyorum kanamam yüzünden. Ne yapmam gerek ilacı bıraksam mı? Birakinca da cok agrim oluyor regl doneminde. Agri kesici icemiyorum karacigerimde agri kesiciden kaynakli problem oluştu.
haydaa aksilige bak cok gecmis olsun bisey dicem yanliz yasmine ikk basladigin aylarda akinti yapar kahverengi akintinyani bndede beyaz yapmisti birde erken adetmi ne oldm ilk iki ay yasabiliosun bunu habern olsun.ama enfeksiyon mu diye gostermek icin soktora goster bir daha olmadi gittiysen bisey yoksa ozmn bekle 3.aya birsey kalmior yasmin yapar ozellkle bnde yeni biraktm o hapi kilo yapio yaa

1 ay daha sabredeyim o halde. Ben zaten çok zayıf bi insandım oldum olası. Kilo hiç alamıyordum. Kilo almaya başladım iyi oldu benim açımdan :halay:

X