Dogum Kontrol Hapı Diane 35

Mrve12mrve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2018
15
7
Merhaba arkadaslar. Ben adet düzensiliğinden doktora endokrine gittim ve bana Diane 35 adlı dogum kontrol hapını verdi ve sigara kullanıp kullanmadıgımı sordu hayır dedim mecburen fakat kullanıyorumm. Tehlikesi var mı kan pıhtılaşması falan yapıyormuş? Dogru mu? uzun süre Diane 35 kullanan ve sigara içen var mı?

Orta yaşlı (35 yaş ve üzeri )kişilerde yapıyor onu bende içiyodum geçen seneye kadar aynı ilacı ve sigarada içiyordm herhangi birşey olmadı

Yaşın23 sanırım canım pek sorun etmiyolar zaten aksi olsa sadece sormazdı riskleri anlatrdu:) dediğim gibi 35 yaş üstünde o kan pıhtışması sorun teşkil ediyo:KK49:
Bu arada 3yıl kullandım ve o dönemde de sigarayı çok içiyodum yani günde bi paket kadar şuan tek tük içiyorum

Anladım :) internette cok okudum sürekli kesinlikle içmeyin yazıyordu yasım 21 :) bir de psikolojikmen sanki yan etkileri varmıs gibi hissediyorum eczaneye sordum sorun olmaz dedi emin olamadım genede biraz tatlı canlıyim sanırım.

Anladım :) internette cok okudum sürekli kesinlikle içmeyin yazıyordu yasım 21 :) bir de psikolojikmen sanki yan etkileri varmıs gibi hissediyorum eczaneye sordum sorun olmaz dedi emin olamadım genede biraz tatlı canlıyim sanırım.
Netten bakmamak gerek canım evham yapıyo o zaman insan :KK70:

Sigara kan pıhtılaşması falan yapmıyosa kiloyu biraz bogazımızı tutup vericez artık sağlıgımıza baska zarar vermesinde bir kaç ülkede de yasaklanmış bende bırakmayı bile düsündüm

Sigara kan pıhtılaşması falan yapmıyosa kiloyu biraz bogazımızı tutup vericez artık sağlıgımıza baska zarar vermesinde bir kaç ülkede de yasaklanmış bende bırakmayı bile düsündüm
Kafana göre içmiyosn sonuçta doktor tahlille yazıyo bakma çok nete o haberi bende görmüştüm ama bana herhangi bi zararı olmadı sana da olmaz canım düşünme bence ya da doktorunla tekrar bi konuş yasmin içeriği en temiz oln ondan içmenin sakıncası olur mu diye

X