Doğum kontrol hapı bıraktıktan sonra yumurtlamama

minikbaykus

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
371
73
32
Arkadaşlar doğum kontrol hapıni bırakalı iki ay oluyor. Yumurtlama dönemi belirtilerim hiç yok normalde adetin 12. Günü yumurtlama olurdu. Göğüs hassasiyeti bel ağrısı yoğun akıntı. 26. Günde adet olurdum. Geçen ay hadi tamam doğum kontrol hapından dedim ama bu ay da hiç belirti yok. Ovalasyon testi de yaptim hep silik çıkıyor. Bugün 14. Gün neden olabilir. Bebek istiyorum ben

Arkadaşlar lütfen bilgisi olan yazabilir mi. Avakado çiğ fındık fıstık badem ay çekirdeği hepsini yedim ama niye olabilir . Hiç göğüs hassasiyeti akıntı bel ağrısı vs hiç bişey yok

Devam ediyorum canım bugün yine tek çizgi böyle gördükçe moralim bozuluyor. İnsanlar tek gün. Doğum kontrol hapıni unutup hamile kalıyor. İki aydır nevrim döndü
Şimdiden çok stres yapmışsın bu her şeyi zorlaştırabilir. 💔 inşallah çok geçmeden gelir bebe. Eşin ve sen muayene oldunuz mu?

Şimdiden çok stres yapmışsın bu her şeyi zorlaştırabilir. 💔 inşallah çok geçmeden gelir bebe. Eşin ve sen muayene oldunuz mu?
Şöyle stres yaptım bir yıldır istiyordum ama sürekli problem çıktı vajinal mantar vs derken kist oluştu bide basit kist ama bu da adet gecikmesi yaptı. Adetle gitmeyince iki ay doğum kontrol verdi doktor kullandım kist gitti. Şimdi de yumurtlama göremedim. İyice moralim bozuldu. Bir yıldır sureki problem çıkınca stres oldum iyice oğlum 5 yaşını geçti kardeş istiyor o da

X