Doğum kontrol hapı bırakıldıktan sonra adet gecikmesi normal mi?

destanhanim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
215
91
merhaba arkadaşlar. Ben 1 yıllık evliyim 10 ay boyunca kontrol hapı aldım ve adetim her 28.gün düzenli oluyordu. bıraktıktan sonra ki ay 31.günde adet oldum . ve bu 2.ayda 7 gün gecikti. bu normal mi ? hamile kalmaya hazır değilim , bunun için hap dışında çok dikkat ettik . bu durumu yaşayan var mı ?

arkadaşlar bende 2,5 yıl doğum kntrol hapı (belara) kullandım. bırakınca 6 ay doğal yollarla korundum. adetlerım cok duzensız. 5 aydr bebek denıyoruz. ılk ay kımyasal gebelık gecrdım. hala denıyoruz. uzgunum mutsuzum hırcınım duzene giremıyorum gebe kalamıyorum. var mı tavsiyesi olan? bu durum normal mı?

arkadaşlar bende 2,5 yıl doğum kntrol hapı (belara) kullandım. bırakınca 6 ay doğal yollarla korundum. adetlerım cok duzensız. 5 aydr bebek denıyoruz. ılk ay kımyasal gebelık gecrdım. hala denıyoruz. uzgunum mutsuzum hırcınım duzene giremıyorum gebe kalamıyorum. var mı tavsiyesi olan? bu durum normal mı?

2 ay olmus enredeyse yazalı ama umarım okursunuz.hapı bırakır bırakmazmı hamıle kaldınız?cunku doktorlar hapı bıraktıktan sonra 3 ay korunmayı sonra bebek yapılması gerektıgını soyluyor cunku hapı bırakınca o 3 ayda yumurtalıkların saglamlasması ıcın ve bebegıde saglam yumurta ıle denemeyı onerıyor

Merhabalar bayanlar lütfen cvp verin :KK43: ben doğum kontrol hapını yarıda kestim ve iki gün sonra kanamam başladı bu kanama adet kanaması mı oluyor

X