Aile Planlaması Doğum kontrol hapi ara kanama ve ilişki sonrasi kanam

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Doğum kontrol hapı eğer yeni kullanmaya başladıysan ara kanama yapıyor. Ya da saati saatine içmezsen ara kanama yapıyor. Ama ilişki sonrası kanama hala bağlı değildir. Belki zorlamadan dolayıdır ya da başka bir durum vardır.

Bu ay başladım ara kanama çok yaptı ve kullanalı ilişki sonrasi kanamamda oluyor. İnternete baktığımda doğum kontrol hapının yaptığını okudum. Böyle bir durum yaşayan var mı acaba? Daha 3 ay olmadi ya smear yaptırdım. Birsey olsa çıkmaz miydi

Ben uzun zamandır kullanıyorum hiç ara kanamam olmadı. Ilk 3 ay normal kabul ediliyor ara kanama daha sonrada devam ederse ilaç degistiriliyor

Canım merhaba biraz geçmiş sorunun üstünden ama aynı sorun bende de var ara kanama çok yaptı hala devam ediyor ilk ayım benimde. Bugün ilişki sonrası kanama geldi. Ama bence o ilişki içinde olan kanama değil. Ara kanama olduğu için kanama oluşuyor ilişki sırasında. Yarın doktoruma gidicem ben de ona sorucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…