Doğum kontrol hapı adetimi kesti

Mor_oje

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2021
163
-24
Merhaba yardci fikir verebilir misiniz .Daniella doğum kontrol hapı üç kutu kesintisiz yedi gün aralarla kullandım .şuan aradayim ama adet olamıyorum düzeni olan adetim duzensizlesti.hapa ara verdiğimde afedersiniz kan gelip kesiliyor yani pembe sıvı bir akıntı gibi lekelenme olup sokulemiyorum.iki aydır bu şekilde adet göremiyorum hapi düzenli hiç unutmadan kullandım.yinede şüphelenip test yaptım de negatif çıkıyor.ilk zamanlar mide bunaltisi geceleri yaptı ağrı oluyor adet sancısı gibi.birde çok fazla şişkinlik yapiyordu.Neden böyle oluyor kullanan başına gelen var mı bir ped dolmuyor peceteye bile gelmiyor kan leke gibi gelip kesiliyor.doktoruma sordum devam etmemi söyledi ama b

Dienella doğum kontrol hapı kullanıp yedigunluk arada sadece lekelenme ile adet olup adet göremeyen var mı ?

şu an da ben 1 kutu yasmin bitirdim 5. gundeyim hala adet olmadım normalde 5. gunde olurdum neden olabilir bu acaba

Ben tekrar bir kutu hap kullandım geçen ay lekenlenme şeklinde adet gördüm bu ay hap yedi günlük arasındayım yine aynı şey sadece tortu gibi gelip adet oldum diyorum ped tertemiz duruyor afedersiiz idrardan sonra tortu oluyor kahverengi o da nadir bel ağrısı çok var şişkinlik de öyle sebep nedir bende bilmiyorum Dr da gitmedim

ben yasmin kullanmıştım. yani 1 kutu bile bitmemişti. bıraktığımda adet olduğumda hem çok erken oldum hem de çok az oldum. dengeyi biraz değiştiriyor ilk başlarda da sonrasını bilemiyorum.

Nasıl peki dongunuz yani adet sancısı var bel ağrısı septomlar tam ama gelmiyor kaç ay oldu endiseleniyor insan.bir ped bile dolmuyor artık sizin de mi boyle
Bende baya bi süre geçti olmadım bugün oldum .. ilaç bittti ağrılarım 2 hafta sürdü sonrasında adet oldum

Direk adet kesilmiyor ama azaltıyor demekki damla şeklinde gelmesi ilginç bakalım olmadı doktora gitcem teşekkür ederim yorumlar için

Bende baya bi süre geçti olmadım bugün oldum .. ilaç bittti ağrılarım 2 hafta sürdü sonrasında adet oldum
Bende oluyor bırakınca ama çok az hiç olmamış gibi öğün gelen sadece kan lekesi.sizin öyle olmaz inslh

Kızlar benim adetim son 3 aydır çok azaldı toplasanız 1 ped bile değil kan testim hormon testim temiz çıktı rahimde yara var ama çok küçük önemli değil dedi doktor kadın doğumhapı qlarista verdi ilk ayım 27. Günde adet oldum ama yine aynı çok az napmalıyım bu durumu yaşayan var mı nasıl adet kanamamımı arttırmalıyım

Benimde doğum sorası adetim kesildi leke gibi geldi iki.gun boyunca sorasinda 3 ay olmadım en son ocağın 21 d oldum şubatta olmadım şüphelendim test yaptım negatif cıktı maydonoz kuru içtim ve spor yaptım iki gün sora adet oldum

Baya eski ama görür müsünüz bilmiyorum bende yaklaşık 7 aydır drospera kullanıyorum önceden ağrım sancım mide bulantılarım kusmalarım olurdu ama haptan sonra o kadar rahatladım ki sancım bile yok sadece az hafif ağrı oluyor ve reglim az geliyo 5 gün falan sürüyo bende de aynısı oluyo yani haplar kanamanın şiddetini azaltıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…