Doğum kontrol hapı adet olamadım

obidyg

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2022
73
16
31
Kısa bir zaman önce çocuk düğündüğüm için doktora gittim ve kistim olduğunu öğrendim 6 buçuk cm doktor regl olunca gelmemi istedi o süre zarfında soğan kürü yaptım reglim bitince doktora gitmiştim ve ardından 1 hafta sonra tekrar regli oldum doktora gittim kistim 4.5 cm düştüğünü söyledi yasmin verdi adetimle beraber başladım 10 gün kullandım sonra bıraktım ve adet olmadım o süre içinde bi akşam sadece sütlü kahve renginde biraz akıntı geldi ve ara ara şeffaf akıntım oldu renksiz sonra kesildi bi ara sarı akıntım oldu oda geçti ve hala regli olmadım yaklaşık 16 17 gün falan oldu ilacı bırakalı hadi dedim 1 hafta ara ile regl olduğum için şuan olmamışımdır takvime göre dün regl olmam gerekiyordu olmadım ve aynı zamanda ilacı bıraktıktan sonra 7. Günüm de kan testi verdim 2.0 çıktı sizce hamile olabilirmiyim böyle bişey başına gelen varmıdır acaba

Aynı zamanda son adetim bitince tekrar gittim ve kistimin tamamen gittiğini ve yumurtalıklarımın sağlam olduğunu söyledi doktor ama ilacı bırakma bırakırsan regl olursun tekrar dedi ama olmadım işte

Sana yardımcı olur mu bilmiyorum canım ama ben hamile oldugumu bile anlamadım ama goguslerinde normal bir şişlik asla olmuyor resmen taş gibi oluyor sürekli tuvalete cıkıyorsun küçük abdesti cok fazla yapıyorsun ve beyaz akıntın cok fazla geliyor ve kasıkları hafif hafif kramplar giriyor ama adet ağrısı gibi değil hafif girip çıkıyor benim böyle olmuştu birde cok fazla sivilcelenmiştim benim belirtilerim bu sekilde olmuştu sonra adetim 10 gün geciktikten sonra test yaptım pozitif gelmişti

Anladım doğum kontrol hapı kullanmışmıydınız sizce aynı zaman da dediğiniz gibi benim de kasıklara kıramp şeklinde ağrılar giriyor çıkıyor suratım da tuhaf şeyler çıktı ki hayatım da ilk defa görüyorum böyle bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…