dogum kilolari

fatmakayagenc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2014
9
0
Kizlar iki ay once dogum yaptim ama sutum olsn artsin diye asiri yemisim ve simdi kilo problemim var...napabilirim sutum azalmadan kilolarimdan gobegimden nasil kurtulabilirim nolur yardimci olun...

Yemekle sutun artmaz bol bol su ic ve emzir. Ne kadar emzirirsen o kadar sutun artar tabi bol sivi alman gerek.Ayrica emzirmek cok kilo verdiriyor.

Veriliyor canım . ben ilk aydan sonra verdim. emzirdikçe gider kilolar. ama çok yeme. ben 14 kilo verdim. ama yememe dikkat etsem daha çok giderdi

ben 21 kılo verdım..1 buçuk yasında kızım,hala emıyor..

az ye,cok su iç..sütün yemekle degıl,bol sıvı alıp,bol emzırmekle çoğalır..

Hamileliği ve emzirmek icin yemek yemeyi abartmadiginiz surece o kilolar gider elbet. Tabi saglik probleminiz yoksa. Cocuk ek gidaya baslayinca normal kiloya gayet donulebilir.

spora vaktınız oldu mu? sporsuz verdıysenız nasıl verdınız? maşalahh 21 kılo

spor yapmadım,yapamadım..kızım hep kucağımda olduğundan..

ama catlagımda yok,sarkmamda..sadece az yedım..

ve cok terledim o donem..

ayrıca kılolarım kalıcı olmasın dıye,doğumdan sonra hemen yedıklerımı azalttım..

kılolar yerleşmeden gıttı..86 ıle doğuma gırdım..79 ıle eve geldım..

suan 57-58 arasıyım..

spor yapmadım,yapamadım..kızım hep kucağımda olduğundan..

ama catlagımda yok,sarkmamda..sadece az yedım..

ve cok terledim o donem..

ayrıca kılolarım kalıcı olmasın dıye,doğumdan sonra hemen yedıklerımı azalttım..

kılolar yerleşmeden gıttı..86 ıle doğuma gırdım..79 ıle eve geldım..

suan 57-58 arasıyım..

vay canına helal olsun.banada sankı sporsuz veremeyecekmışım gbı gelıyo kızım nerdeyse yasına gırdı.kılolar kaldı evde gıtmıyo:26:

Hic kendini uzme.ben de yedim.hala da tatlidan vazgeçemiyorum.oglum 17 aylik oldu hala emiyor sukur.ve ben 17 ayda dogum oncesi kiloma geldim.yavas yavas.tam 19 kilo verdim.

Hic kendini uzme.ben de yedim.hala da tatlidan vazgeçemiyorum.oglum 17 aylik oldu hala emiyor sukur.ve ben 17 ayda dogum oncesi kiloma geldim.yavas yavas.tam 19 kilo verdim.

nasıl verıyorsunuz ya:26: az yıyorum gene olmuyo olmuyo.kızım emıyo ama sutum hep azdı basından berı....
eskıden calışıyordum halıyle koşturmaca yuruyus vs vardı şimdi oda yok.gercı kızım ayaklandı tum gun peşindeyım ama gene gıtmıyo kılolar

vay canına helal olsun.banada sankı sporsuz veremeyecekmışım gbı gelıyo kızım nerdeyse yasına gırdı.kılolar kaldı evde gıtmıyo:26:

kendıne bı tartı al,hergun tartıl..

dıyete basla..proteın ağırlıklı olsun..sut,yumurta,yoğurt,et,tavuk,balık yemekte özgürsün..

sebzeyıde eksık etme..hamurıslerını bırak..

meyveyıde abartma ve gunduz vaktı ye..meyve seker demektır,yag olarak depolanır..

günde en az 2 lıtre su ıc..sofradan ac kalk,porsıyonlarını küçült..

her sabah tuvaletını yaptıktan sonra,hemen tartıl..

verdıgın her gram senı motıve eder..

hergun bıraz daha eksıldıgını gorursun..emeklerın boşa gıtmesın dıye yemeğe saldırmazsın..

zamanla mıden kuculur,hemen doyarsın ufacık yemekle..

olmayacak iş degıl bunlar..ama ırade gerekiyor..

kararlı ol ve basla..

kendıne bı tartı al,hergun tartıl..

dıyete basla..proteın ağırlıklı olsun..sut,yumurta,yoğurt,et,tavuk,balık yemekte özgürsün..

sebzeyıde eksık etme..hamurıslerını bırak..

meyveyıde abartma ve gunduz vaktı ye..meyve seker demektır,yag olarak depolanır..

günde en az 2 lıtre su ıc..sofradan ac kalk,porsıyonlarını küçült..

her sabah tuvaletını yaptıktan sonra,hemen tartıl..

verdıgın her gram senı motıve eder..

hergun bıraz daha eksıldıgını gorursun..emeklerın boşa gıtmesın dıye yemeğe saldırmazsın..

zamanla mıden kuculur,hemen doyarsın ufacık yemekle..

olmayacak iş degıl bunlar..ama ırade gerekiyor..

kararlı ol ve basla..

tesekkur ederım bakalım ınş bende sızın gbı verırım.
tartım var sınırımden 1 aydır tartılmadım bu arada:26:

Benimde az kaldi doguma bi an once bitsin istiorum cunku bu kiloda olmaktan nefret ettim :) ayrica diyet yapmayi hoplamayi ziplamayi ozledim kilo vermek icin çabalamayi özledim yaklasik 19 kilo aldim dogumuma 3 haftadan az var ne dersiniz bayanlar?

Benimde az kaldi doguma bi an once bitsin istiorum cunku bu kiloda olmaktan nefret ettim :) ayrica diyet yapmayi hoplamayi ziplamayi ozledim kilo vermek icin çabalamayi özledim yaklasik 19 kilo aldim dogumuma 3 haftadan az var ne dersiniz bayanlar?

Benim doğumdan sonra 12 kilo gitmisti ama ben 24 kilo aldim hamilelikte :KK43: çiktigimda 72 kiloydum 75 e ciktim en son ve diyete basladim bir senede verdim kilolarimi suan 55 kiloyum :21:mutluyum darisi size :KK16: az almissiniz cabuk gider umarim :KK23:

19 kilo fazla degilmi sizce siz ne kadar almistiniZ

19 az degil ama ben 24 kilo aldigim için bana az geldi bide ben emzirirken hiç dikkat etmedim aksine 2 insanin yiyecegi kadar yedim aslinda biraz dikkat edersen canim sen doguma 2 hafta varsa hadi 1 2 kilo daha alsan 20 21 kiloyla doguma girersin dogumda 12 kilom gitmisti benim 10 kilon gitse seninde 10 kilo kalir emzirirken bol su içip abur cuburdan uzak dirursan hemen verirsin bence sakin erteleme kilo verme isini :21:

X