doğum hediyesi

funda0606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
195
0
41
mart anneleri artık bizim doğum yapmamıza da çok az zaman kaldı peki eşlerinizden doğum hediyesi ne istediniz ????

bişey istemek normal olur mu bilimyorum.ama gelen gidene karşı ya hastaneye çiçek getirmezse diye aklıma geldi.ama çiçeği unutma demek de doğru olur mu sizce?

eşşek değiller ya bi çiçek getirmek akıllarına gelir herhalde gelmezse başının etini yerim vaalllaaa

valla ben altın bileklik beğendim ara da bi dürtüyorum eşimi.bakalım artık görcez(inşallah alır sırnaşık şey) ama dediğiniz gibide bi çiçek almazsa zoruma gider yani...

valla eşim yeterince düşüncelidir..hediye şimdiye kadar hep çok pahalı şeyler aldı..fazla pahalı bişey almasını istemiyorum..ama çiçek kesin alır yani eminim ondan

ben hastaneye hediye olarak supangle istedim eşimden....odanın her tarafını supangle doldur ki ben kızçemi batırıp batırıp yicem onu dedim.....malum şeker olunca hasret kaldıkta...yeyin gari......

eşşek değiller ya bi çiçek getirmek akıllarına gelir herhalde gelmezse başının etini yerim vaalllaaa

valla benimki o kadar eşşek çıktı hiç bişey almadı hatta çiçek bile kafasının etini falan yemedim ama ikinciyi yapsakmı beraber büyürler dediğinde alıyor ağzını payını adamın savunmasına bak iş hediyeye kalırsa benimde ona hediye almam lazımmış tek başımamı olmuş o çocuk sanki onu yardılar 7 kat neyseki anneler gününde biraz toparladı ortalığı yoksa durum vahimdi hani yaniiiiiklava:

haaaa bu arada o kadar emindimki çiçekler getirip güzel hediyeler alacağına olmadık günlerde alır getirir ama en özel günde yok ....umarım beklentileriniz karşılanır sonradan daha çok üzüleceğinize şimdiden başlayın kulağını bükmeye

walla anneler maşallah ne kadar tok gözlüler :):) şimdilik bilmiyorum ama sadece bi çiçekle beni kandıramaz :):)

valla kulağını falan bükmem ben kendi düşünsün...zaten diyor sana şuna alayımmı bunu alayımmı diye...bide bugün diyorki ayın 15 inden sonra gelsin..neden dedim..paramız olsun diyor...şimdiye kadar özel günleri hiç unutmadı..tanışma yıldönümümüzde bile en azından güzel bir yemeğe götürür...

eşim her zaman bütün özel günlerde bana çok pahalı hediyeler almıştır...doğum en önemli günlerimizden biri olucak eminim çok güzel bir hediye alıcak aşkım çok düşüncelidir Şeniz

Arkadaşlar bence böyle basit şeylere takılmayın farkında değilsiniz galiba en güzel hediyeyi zaten vermiş olucak 9 ay taşıdık diye tek başımıza olmadı heralde...

benim eşim yanımda olsun
eşim ve oğluşum sağlıklı olsun
gözlerime mutlu mutlu baksın bana yeter
en güzel hediye eşim ve oğlum zaten...

Pahalı bir hediye alması bana kocamın sevgisini göstermeyecek. Sadece o gün yanımda olsun. Elimi tutsun. Beni yalnız bırakmasın bana yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…