Doğum haritası baktıranlar

Ben zeynepliastrolojiye baktırdım.Bir de İslami astrolojiden Ece hanıma.Yorumlari kendi aralarinda tutarlı idi.Hatta Zeynep hanima ablam ve arkadasim da baktırdı ve memnun kaldılar.Ben ise evet baktırdım ama baktirdiktan sonra çok mutsuzum.Özellikle yıllık öngörü.Haritam zor benim ve bende mutlu olma,geleceğe dair umut taşıma,hayallerimin gerçek olma ihtimali gibi beni ayakta tutan şeylerin hepsini kaybettim.

Ben zeynepliastrolojiye baktırdım.Bir de İslami astrolojiden Ece hanıma.Yorumlari kendi aralarinda tutarlı idi.Hatta Zeynep hanima ablam ve arkadasim da baktırdı ve memnun kaldılar.Ben ise evet baktırdım ama baktirdiktan sonra çok mutsuzum.Özellikle yıllık öngörü.Haritam zor benim ve bende mutlu olma,geleceğe dair umut taşıma,hayallerimin gerçek olma ihtimali gibi beni ayakta tutan şeylerin hepsini kaybettim.
Sizin adınıza üzüldüm dediğiniz kişileri araştırıcam çok teşekkürler :)

Yıldıznameme baktırdım çok memnun kaldım beklemedeyim birşey olacak dedi olacak mı görücem

Neden kaybettiniz? Olumsuz yorum mu yaptı?

Merhaba konu sahıbı baktırdınız mı kıme baktırdınız bende arıyorumda suan baktırmısken guzel bırıne baktırmak ıstıyorum

Ya bende burdan gorup zeyneplıastrolojıye baktırdım dedıklerınden oturu baktırdıgıma cok pısman oldum yanı dedıklerı dogru yanlıs dıyemem ama dogum harıtası baktırdıgıma pısman oldum hep olumsuz seyler soyledı cok etkılendım ya moralımı cok bozdu bu durum benımde bır arkadas daha yazmıstı yukarda suan onu cok ıyı anladım

X