Doğum Günüm Bugün:))hediye Bebiş Olsaa

laluz1984

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
160
0
39
ARKADAŞLAR BUGÜN BENİM DOGUM GÜNÜM HEDİYE Bİ BEBİŞ OLSA BUGÜN TEST YAPCAKTIM CESARET EDEMEDİM AKŞAM YAPCAM DUALARINIZI BEKLİYORUM SAGOLUN

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın. insallah dualarimi zkabul olur

Doğum Güün Kutlu Olsun Canim.sevdiklerinle Beraber Bir ömür Boyu Mutlu Ol Inşallah..
Bu Mübarek Günde Rabbim Kalbine Göre Versin Inşallahh.

teşekkür ederim kızlar allah hepinizin gönlüne göre versin hayırlı bi bebiş versin

doğum günün kutlu olsun canım rabbim sana güzel bir ömür mutlu ve sağlıklı bir hayat ve engüzellerinden sağlıklı bir bebek verir işallah

nice senelere inşallah sana en güzel doğum günü hediyen bebiş olur bu hayırlı gecede ...

doğum günün kutlu olsun canım bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine dileğine kavuşanlardan , affedilenlerden olmamız duasıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…