Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu DOĞTAŞ tan mobilya alıpta memnun olmayanlar..

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

plnhsyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
774
1
40
arkadaşlar doğtaştan mobilya alıp memnun olmayan var mı varsa nesi sizi memnun etmedi ben doğtaştan aldım ve bazı memnuniyetsizliklerim var acaba bana mı denk geldi sadece merak ediyorum

canım mrh ben yatak ve yemek odamı dogtastan aldım ama daha kullanmadım cok saglam gorunuyodu tatlım ya senınkılerde sorun ne cıktı???*

Bende yatak odamı ve yemek odamı doğtaştan aldım.Ama daha kullanmadım.Ne tarz sorunlar çıktı ki?Aklım karıştı şimdi...

ben doğtaştan carmen yemek odası carmen koltuk takımı snow yatak odası innovia köşe ve berjer aldım. samsun doğtaştan.yemek masam resmen sallanıyor montajı yaparken hatalı yaptılar sanırım bekliyoruz gelip düzeltecekler diye.orta sehpamın üstü çizik geldi.zigonlarımın metal yerlerinde pas var.carmen koltuk takımımın kalkan baş kısımlarındaki demirler paslı. servis geldi şaşırdı adam. bir de peşin ödedik 15000 tl az değil. canım sıkıldı böyle olunca (

cnmm kimi ürünleri kaliteli kimisi iyi deil yakından gidip incelemen lasım..cidden saglam olanlarıda var ama basit işçiligi olanlarda var

cnmm kimi ürünleri kaliteli kimisi iyi deil yakından gidip incelemen lasım..cidden saglam olanlarıda var ama basit işçiligi olanlarda var

canım inceledim tabii orada çok sağlamdı zaten biz kaliteli olanları aldık yemek odası takımım ve onun koltuk takımı özel seri en pahalı takım diğerleri de özel seri değil ama kaliteli olanlar o kalitesizleri biliyorum görünüş olarakta hafifler zaten basit işçiliği olan birşeyi almayız zaten o yüzden onları seçmedik ben de o yüzden merak ettim acaba başkaları da yaşadımı aynı sorunu diye ama sanırım montajlamada hata var.

Şikayet sitelerinde doğtaşın satış sonrası desteğiyle ilgili bir sürü şikayet var.Bende alırken çok tereddütte kalmıştım.Ama en çokta doğtaştakileri beğenmiştim.ıçime kurt düştü şimdi.Umarım servis sorunun halleder.Halletmek zorunda zaten.

evet canım servis halledecekmiş zaten inşallah bekliyoruz 2 ay kaldı düğüne sen hangi modellerini almıştın doğtaşın?

Canım ben yatak odasında da yemek odasında da exclusive ve elegance modellerinden karıştırdım:))Gardrop ,yemek masası ve orta sehpa exclusive modeli,diğerleri elegance.Bu ayın 26sında gelecek benimkilerde.Umarım bir sorun olmaz...

Son düzenleme:
ben aldım cnm 4 sene önce. ilk yıl derilerin boyaları çıktı. dalga dalga açıklı koyulu kahve oldu koltuklarım.mağzaya sölediğimizdede boyası var onun alın boyayın dediler. uzun koltukların sadece köşelerine ayak koymuşlar ortalarında destek ayağı koymamışlar o sebepten zamanla koltukların orta bölümleri yere değecek şekilde çöktü. . ama kumaşları ve süngerleri iyi. sonrada teker teker sandalyeler teklemeye başladı. sırtları kırılan birleşme yerleri ayrılan
falan falan. konsol ve masada sıkıntı yok. olmamasıda çok normal çünkü o parçalar en hareketsiz ve en pasif parçalar.

bidahamı tövbe !

Son düzenleme:
Canım benim mobilyalarım geçen hafta geldi,kuruldu.Bir sorun yok gibi görünüyor.ıyice kontrol ettim heryerini.Tek çizik dahi yok.Gerçi daha kullanmadık ama umarım sorun olmaz.Ha bu arada orta sehpamı getirmeyi unutmuşlar , yok depoda ,yok öyle oyalıyorlar.Hafta sonu gidip kendim alacağım.

bizde doğtaştan beğendik mobilyaları. önce nette araştırdık.dün gittikbaktık. snow salon, exclusive yatak odası ki çok güzel bi model. gardrobu çok güzeldi, çok fonksiyoneldi. elegance biraz daha uygun oda güzeldi. yatak bazalı değildi. isteğe bağlı bazalı da yapabiliyorlarmış bir de fantastik koltuk takımı var. 3lü olandan 2 tane oturma odası için düşündük. yemek odaları çok içime sinmedi.
snow salon, fantastic 2 tane kanepe ve de exclusive yatak odasına 11.000 kusur dedi. yemek odası yok bile. çok değil mi bayanlar bu fiyat. bir de fiyat indirimine gitmiyorlar pek. pazarlık yapabildiniz mi, öyle bi esneklikleri var mı?

ha bi de yatak odasında sadece yatak ve de dolabı vardı. hepsi tam olsa 7.000 kusur diyorlar zaten.sempatiksalakcinni

canım bende exclusive yatak odasını çok beğenmiştim.Hem pahalı gelmişti,hem de yatak başı çok büyük gelmişti.Bende exclusive modelinin dolabını aldım.Eleganceın yatağını komidinlerini ve şifonyerini alarak yatak odası takımı yaptım.Aynı renkler zaten.4.700 civarına geldi.Koltukları bana da pahalı gelmişti.Ordan almadım.Ama inan yatak odası çok şık durdu.

DOĞTAŞ ı hiç iyi anlatmıyorlar bende mobilya alacağım ve hiç bir fikrim yok ama kime sorsam doğtaş alma diyolar.

merhaba arkadaşlar
benimde tv ünitem yatak odam yemek masam sandalyelerim doğtaştan
biz evleneli tam 1 yıl oldu ve hiç bir sorun yok çok memnunum

arkadaşlar doğtaştan mobilya alıp memnun olmayan var mı varsa nesi sizi memnun etmedi ben doğtaştan aldım ve bazı memnuniyetsizliklerim var acaba bana mı denk geldi sadece merak ediyorum

Hemşehrim bende çok dertliyim doğtaştan( Nisan ayında passifica koltuk takımı aldık.Daha eve geldiğinin 2.günü bütün koltuklar gıcırdıyordu.Sanki biraz sert otursan dağılıvercek gibi.Oturulan bölümlerdeki kumaşlar bollaştı.Servisi aradım.3 haftada bir Ant.geldiklerini söylediler ama 4 ay sonra geldiler.Neyse geldiklerinde vidaları gevşekmiş güya onları sıktılar,kumaşı gerdiler.Biraz düzeldi.Ama 15 gün kadar öncede kumaşın tüyleri dökülmeye başladı.Gine servis çağırdık. O Kolun kumaşını değiştiricez dediler.Defo olabilir kumaşta dediler.Ama hiç sanmıyorum.Çünkü başka yerlerdede dökülme başladı.Ayol daha koltuk 5 aylık bile değil.Valla burnumdan geldi.Asla hiç kimseye tavsiye etmem.Hem ürünler kalitesiz hemre servis hizmeti çok yavaş.Valla garanti süresi 2 yıl.Sanıyorum ben 2 yıl boyunca bunlarla bayağı tamir işi yaptırıcam gibi geliyo.Koltuklardan soğudum valla.:1no2:

Doğtaş dan bir koltuk takımı aldım confort ne comfor ne comfor minderleri daha 2 ay olmadı çöktü yaslanma minderlerini her seferinde ayaklarımla ezmek zorundayım ki doğru düzgün durabilsin. Kesinlikle almayın eşimi dinlemedim sırf modeline tav olup aldım ama çok pişmanım. şimdi ikinci elde satmaya uğraşıcam almazlarsa eger bağışlıcam paranıza yazık. Uyduruk bi mağazdan aldıgınız koltuk takımı daha iyi çıkar emin olun bukadar ucuz olma doğtaş. Müşteri memnuniyetinden bahsediyorsun. Bi servis çağırdım iki hafta sonra geleceklerini söylediler neymiş tatildeymiş 23 nisanmış sanki çocuk bunlar. Sakın almayın hiç tavsiye etmiyorum.:84:

arkadaşım 2 sene önce evlendi cnmmm beyaz koşe takımı ve berjer aldı iki tane...ama koltukların oturma yerlerindeki yaylarında çökmeler olduu 5-6 ay kulandıktan sonra..neyseee aradııılar dogtaş servisiini 14 ay sonra gelip değiştirdiler koltuk takımını komple farklı renk aldı aynı modelin..bence memnun deilsen komple deiştir cnmmm birz uzun sürer ama deiştiriler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…