Doğru Tayt İçin Yardım Lütfen =)

Khalesinil

Ballı Krokan
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
605
1.222
Kızlar ben T.Y. den tayt alacağım ama tabiki siyah taytlarda aradığım formdamı bilemiyorum.

Ben şöyle salaş tshirtlerimin altına soğuyan bu havalarda giyebileceğim, pamuklu kumaş formunda fitilli olmayan, çok parlak olmayan ve iç göstermeyen bilek tayt arıyorum. Düşük bel yada korse etkili yüksel bel istemiyorum.
Daha önce bu fitilli taytlardan aldım, belleri laçka çıktı, diz esnemesi yoktu sürekli belimden düşüyormuş hissi verdi,
Bir tane parlak aldım üstüme cuk oturdu ama içi pamuklu gibi dışı naylon gibi yine diz esneme payı yok,
bebekten dolayı gidip bakarak alamıyorum. Hani son zamanlarda aldığınız ve memnun kaldığınız bir tayt varmı ?
Teşekkürler :)

normalde pentiden alırdım çok da rahat özellikle kalça kaldıran modelini öneririm. gecen oyshodan aldım 1 kere bile giyemedim kumaşı bana sert gibi geldi çok sıkıyor belki yanlış model almışımdır bilmiyorum ayrıca yazın terletip kışın daha da üşütüyor öyle garip kumaşı :KK70: pentiden almanı öneririm

penti için bir model linki yada kodu var mı ?
Yanlış ürün ile iade için uğraşmayayım. Günlük kullanımda iç göstermeyen yumuşak penye tayt arıyorum :))
Bebeğimle yerlerde oynarken bacaklarımı sıkmasın...

Canım senin aradığın taytlar en eski stil likralı penye tayt. Ben ya semtimde ki camasircilardan ya Trendyol'dan alıyorum onlari. Tutku Elit Penye Tayt olarak arat. Bir kaç boyu var ve tam beden.

Ben pazardan almıştım oysho yazıyordu üstünde asker yeşiliydi 🫢 bende böyle salaş tshirtlerin üstüne giyinmek için almıştım yüksek bel güzel sıkıyor

Ben biraz daha toparlayıcı sıkma özelliğinden ziyade oğlumla yerlerde oynarken beni rahatsız etmeyecek bir tayt arıyordum. Yumuşak esnek iç göstermeyen

X