doğru mudur gerçekten?hamile olabilirmiyim???

doremi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
2.991
4
arkadaşlar yarın adet günüm ve dün dayanamayıp test yaptım; çok ama çok silik çıktı..
bugün tekrar yaptım ve biraz daha belirgindi ama yine de net değil.
az önce yine yaptım ve evet çift çizgim artık gözüküyor.. ama koyu olan kadar koyu değil yine de... eşim resmen iki çizgi dedi..
yarın doktora gidicem. ama inşallah yarın adet olmam, ne bilim sanki adet olucakmışım gibi hissediyorum.. göğüslerim acıyo ve belim ağrıyo, ama kasıklarda kramp falan da yok..yarın sabah ilk idrarla bi daha test yapıcam..
nolur bişeyler söleyin, ümitlenmeli miyim? yanılma payı hiç mi olmaz bu testlerde..
allahım inşallah doğrudur... :Saruboceq:

Son düzenleme:
biri silik çıkar zaten canım öteki kadar net olmaz hamilesin tebrikler

canım tam regl günümde yapmıştım ben 2.çizgii çooookkkkkkkk silikdiii zor görünüyordu bilee meğer hamileymişimm sende hamilesin canım eminnn olll tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hamilesin canım tebrikler allah saglıklı ve sorunsuz bir hamilelik nasip etsin canım

tebrik ederim hamilesin ins)))) bende adetime 4 gun kala yapmistim.hemde 3 test. ilki cok silik cikmisti. digerleri daha belirgin))) bende senin gibi inanmayip adeimi beklemistim ama gelmemisti. simdi oglum var))))

♥ Cleo ♥;4110806 .!.:
tebrik ederim hamilesin ins)))) bende adetime 4 gun kala yapmistim.hemde 3 test. ilki cok silik cikmisti. digerleri daha belirgin))) bende senin gibi inanmayip adeimi beklemistim ama gelmemisti. simdi oglum var))))

allahım ne güzel yaa... canım inş. bende senin gibi olurum..
allah bağışlasın oğlunu, teşekküler.. a.s.

canımmmmmmmmmmmmmmmmmm......
hamilesin sen.....ayyyy inşallah ya.....ayy çok heyecanlandım...
dilerim hayırlı haberlerle bize dönersin...heyecanla bekliyorum....

canım hamilesin o belirtiler sandığın gibi adet değil hamileliki belirtileri en kısa zamanda bi de kan testi yaptır.tebrik ederim seni

tebrık ederım hamılesın bu ay cok güzel haberler aldık ınsallah böyle devam eder...
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

canımmmmmmmmmmmmmmmmmm......
hamilesin sen.....ayyyy inşallah ya.....ayy çok heyecanlandım...
dilerim hayırlı haberlerle bize dönersin...heyecanla bekliyorum....

canım beniiiiiiiiim.... candan arkadaşımmmmm...
inşallah dediğin gibi hayırlı haberlerle dönerim. nolur bana dua et...
:1hug:

canım hamilesin ama sen yinede kan testi yaptır.
çok sevindim allahım tüm bebek isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasınn.
tebrikler tekrardan.

canım beniiiiiiiiim.... candan arkadaşımmmmm...
inşallah dediğin gibi hayırlı haberlerle dönerim. nolur bana dua et...
:1hug:

bu gece dualarımla yanında olacağım canım benim:Saruboceq: sende bunu hissedeceksin... herşey gönlünce olsun... ay bi heyecanlandım ki sorma.... ayy nası beklicem yarını.....hemen beni bilgilendir lütfen... heyecan ve ümitle bekliyorum güzel yürekli arkadaşım...:1hug:
:nazar: sen herşeyin en güzelini hak ediyorsun rabbim senle olsun ... dualarımda seninle....a.s.

doremi sevinmen lazım hamişler dünyasına hoşgeldin hadi simdiden tebrikler hayırlı olsun tatlım

Tebriklerrr canım bencede hamilesinn:)Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

hamilesin tebrikler :))
benimde ilk yaptigimda silik cikmisti aynen benimde esim öylemi görmek istiyordu artik neyse hamilesin deyip durdu üstelik herkesede yaydi :))

mYoksa hala eşine müjdeyi vermedinmi bak herkes aynı şeyi söylüyor cnm benim hamişsin artık tadını çıkarbebeişini sağlıkla dünyaya getir.. artık sevinme zamanı :teytey::teytey:
:dance:
:hooray:naniknanik

canımm dermi :))) hayırlı olsun canım kesin hamişsin sen:)
allahım bizlerde gorucekmiyiz o ikinci silik çizgiyi.........
keyfini çıkart stres yapma canım..

X