Doğru insanlar neden bir yer de barınamıyorlar?

E

EU3

Ziyaretçi
bayanlar merhabaa.s.benim size sormam gerekn cok önemli bir konu var yoksa kafayıı yicem...ya şuan özel bi şirkette çalışıyorum bankacılık değil ama...benim derdim bu işyerinde herkes ukala ve fıs fıs(dedikodu) yapıyolar dedikodu yuvası desem yeridir birbirlrine patronlarına yalakalıklar sıkıldım ya...benim nlamadığım daha bayramdan önce patronlarının arkasından konuşmadığını bırakmayan insanlar şimdi patron diyo başka bişey demiyolar...konuşuyorum kavga cıkıyo konuşmuyorum olmuyo napayım allah aşkınasenağlamasenağlamabana akıl verin....hele bi kız var patronları gelene gidene anlatır kötü diye yine öyle ama bide yüzüne karşı görseniz size ölürüm ben diyo kafayı yicem napayım kızlar ve işin kötü tarafı patron böyle kız olduğunu biliyo ve cok sıkı fıkılar..napayım sizce oturup susup sadece işimemi bakayım yoksa herşeye atılıp mı çalışayım yoksa iştenmi ayrılayım lütfen cevap verin bana okuduğunuz için teşekkürlera.s.

Otur koltuğuna işine bak..:1closedeyes:

Bu tiplere artık iki yüzlü denmiyor yeni ismi politik olmak...benneyaptımki

Sende politik ol kardeşim

Yoksa benim gibi dokuz köyden kovulursun 10 uncusu tahtalı köy ona göre kaydirigubbakcemile3 hi hi kaydirigubbakcemile3

çok iyi anlıyorum cnm seni..:1no2:
hiç kimseye aldırma..otur işine bak ve paranı kazan o kadar..yasakkelime
maalesefki öyle insanlar işi yürütüyor Çok üzgünüm çoook sen ben gibi bunları içine sindiremeyenler böyle bocalayıp kalıyor..senağlama
iş değer bir iş ise sakın ama sakın bikaç salak yüzünden işinden ayrılma..:kızgın:
kendini ezdirmeden mesafeni de koyarak işine devam et..:1hug:

Canım özel veya değil çogu iş ortamı bu durumda ...ben bu işlerle yıllarca mücadele ettim ...öncelikle ne yap insanları iyi gözlemle ve dinle...kulağın acık olsun..herkesi tanı kimden kötülük gelir kimden gelmez anlamaya calış..sakın ulu orta özel hayat dert anlatma..duyduklarına yorum yapma geç..patronun da dahil herkesin hatrını sor en gıcık olduguna bile günaydın de.işini de cok yap ..yaptığın işi anlat birazcık da abart caktırmadan..göstermezsen görmezler canım...inan ki bunları zamanla öğrendim ben bu arada dürüstlüğümden taviz vermedim tabi..ama inan ki bunları yapman lazım..işten ayrılman çözüm degil nereye gitsen aynı savaş nasılsa kal kendinle yarış...iş değiştirmek de kötü intiba uzun süreli kalmaya calış aynı yerde..seni çok iyi anlıorum inan ki zamanında cok yasadım bu buhranları agzım cok acık kaldı riya karsısında..iyi akşamlar..

Patronlarının arkasından konuşuyorlarmış, bırak patron düşünsün sana ne be güzelim.
Sen otur işine bak. Ekmeğini kazan. Milletin dedikodusuna kulak kabartma.
Sanki başka işyerleri çokmu düzenli. Her yerde aynı şeyler var.

kendi işine odaklan, insanlar samimi olma, özel paylaşımda bulunma, mesafeni koru, güvenme, en fazla adın soğuğa çıkar, ama bu tiplerle oturup konuşup, sonradan sinir ya da pişman olmaktan iyidir. bu tipler her yerde var.

benim eski işyerinden çıkmamın nedeni buydu..
kişisel çatışmalar,şirkettekilere göz yummamak..
oysaki bana ne..:mymeka:
şu anda da sana ne?
ben şu an çalıştığım şirketimde 2.yılıma giriyorum..kimsenin etlisine sütlüsüne karışmıyorum,kimseyle uğraşmıyorum ilgilenmiyorum..
inan çok daha fazla huzurluyum..:tomato:
ve bakıyorum herkes benim gibi..kimsenin kimseyle işi yok bu şirketimde..
sen insanların hayatına ne kadar girmek istersen o insanlarda senin hayatına o kadar girmek istiyor..benneyaptımki
yap işini..al paranı..
ve orda bırak konunu..
doğru insanım Allaha şükür ve barınıyorum da işyerimde..
sadece susmayı öğrendim..bana düşmeyen şeylere karışmamayı..:ecrin_bebek:
sadece işimi yapmayı..:1closedeyes:

canımcım hıc o kısılerle muhattap olma
zordur aynı ortam goz gore gore bazı seykerı gormezden gelmek ama ısını yap gerısını bosver
ugrassan daha cok dert olcak bıse olcak sanma kı
yalaka dolu etraf malesef

tüm arkadaşlarıma katılıyorum..seni de anlıyorum,insan saatlerini geçirdiği ortamda huzurlu olmak ister ama tabi ki bu tarz insanlar yüzünden işinden olma.kimseye güwenme,takma,işine bak sen..başka bir işe de girsen, artık bu tarz insanların olmadığı ortam bulmak öyle zor ki..

X