Doğru günde isen HAMİLELİK belirtilerini 8 günde hissedermisin ? :))

tazegelin5

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2013
245
49
Kızzzlar çok acil cevap çıldırışlardayım :) Tam yumurtlama günümde eşimle ilişki yaşadım ve düne kadar aklımda hamilelik hiç yoktu ihtimalini biliyordum ama takmıyordum neyse dün çok kısa 3 saniye süren bulantı gibi bir şey yaşadım bugunde oldu ama kısa sonra kasıklarımda acayip batma belimde ağrı adetime nerden baksan 12 gün var ve ben adet öncesi hiç belde ağrı yaşamam birde göğüslerim fazla olmasada acıyor tuvalete fln çıkıyorummmm ve en önemlisi kasıklarımdaki damarlar belirginleşmişler acayip hemde dudaklarım botoxlu gibi şişte ve olmıyan iştahım açıldı sizce doğru günde isem hamilelik belirisi 8 günde başlarmı adetime 12 gün var :))))):KK52::KK52::KK54: oooov bide aşırı gaz var alttan sadece onu yazmayı unutmuşum

Son düzenleme:
İNSALLAH hamilesindir ama bu kadar belirti icin cok erken bence bilemiyorum:44:

Meraba cnm istiyosan olmasni diliyorum am hayr bu hamilelik belirtisi degil cookk cookk erken yani daha var bekle sabret bi gecsin de adetin ondan bile 15 20 gün sonra baslar ki tabi bu kisiye göre de degisir ama adetten önce imkanszz :-)

ağrılarıma anlam veremedim hiç olamazdı kasıklarım belim :) bide damarlar fln şaşırdım en biliyimki :) hiç yokmudur böyle erkenden hisseden :) hıı bide göğüsler :):KK43:

Yani var diyemicem dogrusu çünkü o daha su damlası oluyo bi damla vücuduna ne kadar tepki verdirebilir ki ama insallah vardr gögüs mide bulantsi cok cok sonra oluyo cnm gercekten skma canini Allah hayrli zmnda versin de sadece o bilir zamanını :-)

sağol hiç kafama takmıyordum aslında :) ama doğru zamandaydı birde yaşımda 18 :) belkide doğurganlık yaşla doğru orantılıdır heeycan yaptım yahu :)) :KK52::KK52::KK52::KK52::KK33:

Bugunler insan hep heyecanlaniyor bilirim 6 - 7 ay her ay elimde testle bekledim sonunda oldu cok sükür dogru zmndan kastm hayrlısı olması onu sen bilemzsin cnm ama dedgm gibi erken daha hele ki esine söyleip heyecanlandrma boşuna hele bi pozitif sonucu al öyle :-)

Bu arada ne kadarlk evlisin cnm hem yaşn daha ufak alınma ama o kadar kolay degil bn bile 23 yaşndaym ama şimdi diyorum keşke 2 3 sene daha bekleseydim ama oglumun hareketlerini hissettikce iyi ki diyorum ama gerckten 18 cok erken biraz yasa hayatni derim :-)

Bu arada ne kadarlk evlisin cnm hem yaşn daha ufak alınma ama o kadar kolay degil bn bile 23 yaşndaym ama şimdi diyorum keşke 2 3 sene daha bekleseydim ama oglumun hareketlerini hissettikce iyi ki diyorum ama gerckten 18 cok erken biraz yasa hayatni derim :-)

18 daha yeni :) olsun ya genç anne olmak daha iyi :KK49: birde erken diyorsunuz bugünde azdı bel ağrım kasıklarımda sürekli baskı var ve bugün en kötüsü nefesim daralıyor sinirlerim bozuldu :26: ya başka bir hastalık olmasın kasıkalrımdaki damarlar fln ama dr a da gitmek istemiyorum:KK43:

18 daha yeni :) olsun ya genç anne olmak daha iyi :KK49: birde erken diyorsunuz bugünde azdı bel ağrım kasıklarımda sürekli baskı var ve bugün en kötüsü nefesim daralıyor sinirlerim bozuldu :26: ya başka bir hastalık olmasın kasıkalrımdaki damarlar fln ama dr a da gitmek istemiyorum:KK43:

dediğim gibi cnm daha hamilelik belirtisi için çok erken :emir_bebek: sen bi doktora görün ama günün geçmeden kan testi bile yapmazlar :KK49:

X