dogmayan olusmayan bebegimee:((

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.852
16
37
ay canim benim yaaaa bi tuhaf oldummmmmmmm
insallah en kisa zaman da senin de bebegin olurrrrrrrrrrrrrrr
allahim sen buyuksun yarabbim nolursun yardimci ol isteyen herkseeeeeeeeeeeeeeeeeee

canım orkidem benim.... ben de aynı yım biliyosun... görünce çok fena oldum....
rabbim en kısa zamanda mucizelerini sanada göstersin işallah....tüm isteyenlerde....

ay canim benim yaaaa bi tuhaf oldummmmmmmm
insallah en kisa zaman da senin de bebegin olurrrrrrrrrrrrrrr
allahim sen buyuksun yarabbim nolursun yardimci ol isteyen herkseeeeeeeeeeeeeeeeeee

senağlamasenağlama:a015:cook zor canim guzel dileklerin icin cook sagol koca bir amiiiiiiiiiiiiiiiiin demek istiyorum engel olamiyorum girmeyeyim bebek yerlerine diyorum ama olmuyor

canım orkidem benim.... ben de aynı yım biliyosun... görünce çok fena oldum....
rabbim en kısa zamanda mucizelerini sanada göstersin işallah....tüm isteyenlerde....

hani diyordum yaa ablam regle bir hafta kala gebelik olusurmu diye olmadi iste bugun o kani gordum cook uzuldum sans birdahaki aya artik

çookk üzüldüm orkide allah inşallah en yakın zamanda sanada versin hürremede tüm istiyenlere güzel bebekler nasip etsin. mailini okuyunca içim cızz etti. canım dualarım sizinle.

canım valla gözlerim doldu ya allah sana inşallah istediğin küçük bebeği verir ve bunları giydirirsin

senağlamasenağlamahepinize cook tesekkur ederim canlarim allahim tum isteyenlerin kucagini bos koymasin

senağlamasenağlamahepinize cook tesekkur ederim canlarim allahim tum isteyenlerin kucagini bos koymasin

bende senin gibiyim. herşeyi hazır kuzumun ama kendisi gelemedi. geldi melek oldu senağlama 2 defa hamiş kaldım 2 side düşük oldu. 1.si daha uzundu, öğrendikden sonra yatak takımlarını zıbınlarını çoraplarını aldım, patiklerini örmeye başladığımda bebeğim melek oldu :a015:

bende senin gibiyim. herşeyi hazır kuzumun ama kendisi gelemedi. geldi melek oldu senağlama 2 defa hamiş kaldım 2 side düşük oldu. 1.si daha uzundu, öğrendikden sonra yatak takımlarını zıbınlarını çoraplarını aldım, patiklerini örmeye başladığımda bebeğim melek oldu :a015:

canim benim kiyamam sana almayalaim bitanem aldikca insan sabirsiz oluyor biran once gelsinde
bu kiyafetlerin icine kokusu sinsin istiyor
dayanamiyorum evimde bebek sesi bebek kokusu istiyorum
geceleri uykusuz kalmak ne kelime hic uyumam hep onu izlerim ama artik saglikli sihhatli gelsin bebislerimiz iki gun sonra kandil kizlar dualarinizi eksik etmeyin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hani diyordum yaa ablam regle bir hafta kala gebelik olusurmu diye olmadi iste bugun o kani gordum cook uzuldum sans birdahaki aya artik

canım benim ..... ben de her ay dibe vuruyom bebeğim.... çok fenayım bende çokk....
rabbim duy sesimizi..... canım benim sen daha çok küçüksün .... ya ben... benim için her geçen gün dez avantaj... ve ümitsizliğe bi adım daha yaklaşmak demek... yeter dicem ... ama diyemiyom .... :a015:

çookk üzüldüm orkide allah inşallah en yakın zamanda sanada versin hürremede tüm istiyenlere güzel bebekler nasip etsin. mailini okuyunca içim cızz etti. canım dualarım sizinle.

amin gelinciğim.... çok tatlısın... rabbim bizi de duysun diye her gece dualardayım ... yakarmalardayım.... daha ne kadar beklicem ya rabbimmmmmmmmmmmm...senağlama

cooook yipratiyorsun kendini hurrem ablam okadar uzulme
allah korusun hasta olursun
allah buyuktur umutlarimizi kesmeyelim insallah olacak dualarim sen ve senin gibilerle

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ORKİDEM ASYA AKIMMMM CANIMM ARKADAŞIMMM GÖRÜNCE RESİMLERİ YÜREĞİMDEN BİRŞEY AKTI GİTTİ ÇOK KÖTÜ OLDUM AĞLATTIN KIZZ BENİ.CANIM NE YAPALIM OLSUN ÜZÜLME BU AYA KISMET DEĞİLMİŞ DEMEK AMA YİNEDE ÇOK ÜZÜLDÜM.ALLAHIM BU MÜBAREK GÜNÜ YAKLAŞIRKEN BİZİM DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRME,HAYIRLI,SAĞLIKLI,ELİ AYAĞI DÜZGÜN EVLATLAR VER AMİNNNNNN:a015:

canım inşallah en kısa zamanda özenle hazırlığını yaptığın minik mucizene kavuşursun
Rabbim gönlüne göre versin

X