doğmamış bebişlere giysi alırken ??????????

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
kızlar şimdiden birçoğumuz bebeişlere birçok kıyafet aldık,
ama benim tereddütte kaldığım tekbir nokta oluyor alış verişte
bedenleri 0-6aymı yoksa 6-12aymı alsamCADIARZU

0-6ay alsam bebek biraz iri olursa kıyafet olurmu yada hemen küçülürmü
6-12 alsam doğduğunda büyük olurmu fisfisfiskafamçokkarıştı

offf acemilik işte siz ne yapıyorsunuz

Canım ben çoğunuuu 3-6 ay ya da 6 ay aldım. 3 ay yazan yalnızca iki tane tulumu ve hastane çıkışı var. Bence 3-6 ay ya da direk 6 ay alabilirsin. Çünkü minişlerimiz çok çabuk büyüyorlarmış.

benim henüz bebeğim olmadı ama en yakın arkadaşımla çok alışveriş yaptım bildiğim tek şey 0-6 ay fazla almayın belki sadece hastane çıkışını küçük alırsınız , o kadar çabuk büyüyorlar ki o çoğunu giyemedi . Bir de marka var motherc... diye büyük alışveriş merkezlerinde falan vardır , orada ki kıyafetler bizim türk çocuklarına göre bir beden küçük alırken bir numara büyük alın bence bir de bu mağazada indirimleri takip edin mutlaka :))

evet 0-3 ay yanlızca hastane için alınsın ablam 2ay oldu dogum yapalı ve aldıklarını anca 2kez zor giydirmiş.oyüzden bende 6-12 ay alıyorum .çünkü bebekler hemen büyüyo.

Evet bende öyle yapıyordum çok az var 0-3 ay acaba yanlışmı yapıyorum dedim ama demekki 3-6 ay ve 6-12 ay alacağız

teşekkürler kızlar

en mantiklisi bikac 0-3 ay icin tulum almak..digerlerini büyük almak..yengemden biliyorum...
bende ilerde bebisim olursa diye gordügün cicileri aliyorum...bikac tane 0-3 ay icin takim aldim..digerlerini 6 ay icin aldim...allahim insallah o günleri görmeyi nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…