Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal yolla hem kilo verip hem nasıl göğüslerimi büyütürüm.

Baharpa

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2014
76
0
18 yaşındayım. Hem kilo verip hem göğüslerimi büyütmek istiyorum. Boyum 168. Kilom 61.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Öyle bir dünya yok genetik olarak meme dokusu kas ve yağdan oluştuğu için kilo verdiğin taktirde daha olumsuz olacağını düşünüyorum fakat bölgesel olarak zayıflarsanız istediğiniz sonuc daha başarılı olabilir

Bu topikteki çoğu insan zayıf . Nadiren hem kilo vermek hem göğüslerini büyütmek isteyn çıkıyor. Ben de seninle aynı durumdayım canım. Ama senin kilon normal yani, belki 3-4 kio fazlan vardır boyun da kısa değil çünkü. Bence kilo vermeyi boşver önce göğüslere çalış. :KK9: Sonra sporla falan verirsin elbet önce memişler. Ben de öyle yapıyorum valla.:KK16:

Bayadır girmiyordum. Çok teşekkür ederim ilginize. Açıkçası silikon düşünmeye başladım artık ama kanser etkisi olur mu bilmiyorum. Bide saçma sapan yaptırıp olanıda mahvetmek istemiyorum. Küçükken annem portakalların en küçüğünü kapatmıştı küçük olsun diye. Acaba onun etkisi olur mu

Bayadır girmiyordum. Çok teşekkür ederim ilginize. Açıkçası silikon düşünmeye başladım artık ama kanser etkisi olur mu bilmiyorum. Bide saçma sapan yaptırıp olanıda mahvetmek istemiyorum. Küçükken annem portakalların en küçüğünü kapatmıştı küçük olsun diye. Acaba onun etkisi olur mu

Onun etkisi olmaz canım. Bende küçükken etrafımdaki kadınlar şunu kapatalım bunu kapatalım diyorlardır. Ben hiçbir şey yapmadım. Göğüslerim büyük. Göğüslerin büyük olmasının östrojen hormonuyla alakası var.

X