Doğal mide kelepçesi şurubu ...

Ss_esperanza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
183
1
İyi akşamlar arkadaşlar bi konuda sizden yardım almak istiyorum.Kilolu bi vucuda sahip değilim ama kilo almaya hazır bi vucudum var kafama suan için takmıyorum ama ilerde beni rahatsız eder,Zayıflamak için bi şurup şipariş ettim internetten,Teyzem çok memnun kaldığı için bende kullanmak istedim.
Doğal mide kelepçesi diye geçiyor ismini vermek doğru olurmu bilmiyorum o yüzden yazamıyorum ama :44:
Suan bi tokluk hissediyorum acaba psikolojikmidir ? :44:
Kullananlar varmı :KK30:

kelepçeninde mi şurubunu mu çıkarmışlar :26:

Su gibi ıslak mendiller var biliyo musun? Kücük bir sise, kapağını acıyosun ıslak mendile dönüşüyo :KK1: Onun gibi herhalde :)

Son düzenleme:
şöyle hayal ettim;
ısırgan yağı çörek otu yağı filanların küçük şişeleri var ya, koyu renk cam şişeleri
öyle satışa sunuluyor bu sulu ıslak mendiller
alırken şişenin içinde sıvı var
kapağını açıyorsun
eline dökmek için şişeyi eğerken
beyaz ıslak mendil ucu çıkıyor
çekiyor kullanıyorsun

eee ıslak mendili niye şişeye koyuyorlar :/ diyorsun :/

şöyle hayal ettim;
ısırgan yağı çörek otu yağı filanların küçük şişeleri var ya, koyu renk cam şişeleri
öyle satışa sunuluyor bu sulu ıslak mendiller
alırken şişenin içinde sıvı var
kapağını açıyorsun
eline dökmek için şişeyi eğerken
beyaz ıslak mendil ucu çıkıyor
çekiyor kullanıyorsun

eee ıslak mendili niye şişeye koyuyorlar :/ diyorsun :/

Hıh o sisenin kücük halini düşün. Ne bilim niye koyuyolar, kurumasın diye olabilir. Hani zamanla kuruyolar ya :KK1:

İyi akşamlar arkadaşlar bi konuda sizden yardım almak istiyorum.Kilolu bi vucuda sahip değilim ama kilo almaya hazır bi vucudum var kafama suan için takmıyorum ama ilerde beni rahatsız eder,Zayıflamak için bi şurup şipariş ettim internetten,Teyzem çok memnun kaldığı için bende kullanmak istedim.
Doğal mide kelepçesi diye geçiyor ismini vermek doğru olurmu bilmiyorum o yüzden yazamıyorum ama :44:
Suan bi tokluk hissediyorum acaba psikolojikmidir ? :44:
Kullananlar varmı :KK30:

Merhaba,
sanırım sivi lif anlamında bir bitkisel ilaçtan bahsediyorsunuz. Evet içinde lif olduğu için su tutup siser tokluk hissi yaratır ama ben yine de aktardan alabileceginiz keten tohumunu tavsiye ederim. Aynı şey sonuçta. Hatta kuru elma da olur. Ama tabi tercih sizin.
Sevgilerle

X