doğal görünümlü allık için tercih

Ponzie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2009
1
0
Ben doğal görünüm verecek bir allık istiyorum ama istediğim gibi bir şey bulamadım bir türlü. Hani spor yaptığınızda yanaklarınız kızarır, o tarz bir renk verecek, kolay uygulayabileceğim, öğrenci için fiyatı uygun bir şey arıyorum, Bir öneriniz var mı?

max factor miracle touch krem alllıgı tam istedigin gibi canım çok dogal pembe tonlarına bakabilirsin

max factor kullanıyorum mulberry225 çok doğal duruyor tek geçtiğim vazgeçmediğim makyaj ürünümdür..

Bourjois'in cok cesit alliklari var, fiyati uygun renkleri de cok hos.

max factor miracle touch krem alllıgı tam istedigin gibi canım çok dogal pembe tonlarına bakabilirsin

aynen katılıyorum ben de miracle touch kullanıyorum özellikle kış aylarında doğal bir görünüm veriyor ama uygulaması zor krem allık olduğu için ve toz allıklar kadar kalıcı değil maalesef arasıra tazelemek gerekiyor

max factor miracle touch cream allık doğal kırmızı tonunu veriyor bence almadıysan mutlaka dene canım..

Bana ısrarla tavsiye edilen bir ürünü ben de sana tavsiye ediyim canım. Fiyatını bilmiyorum. The Body Shop Lip&Cheek Stain. Memnun kalırsın. opuyorumnanaktan

golden lady pembe allık 10 tl süper doğal sanıo millet

bu ürünün fiyatı nedir kıslarr???

MAC well dressed allığı çok güzel bir pembelik veriyor, tavsiye ederim. Fiyatı çok ucuz değil ama bir kere aldınız mı çoook uzun bir süre gidiyor, üstelik MAC in allıkları çok da kalıcı. Gün içinde tekrar uygulamak zorunda kalmazsınız.

golden rose dan flormara... max factor dan maybelline e.. ne varsa kullandım...
hatta dolabımda duruyor hepsi yarım yarım... yok cnm.. o doğal pembeliği veren bi şi yok
en güzel şey 'doğal' olan... buna karar verdim artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…