Pudra, Fondöten, Kapatıcılar doğal fondoten

papatya5555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
17
1
Kızlarrr Cildim yağlı birçok fondoten kullandım memnun kaldıklarımda var kalmadıklarımda ama şimdi yaz geldi güneşe çıkınca böylee suratımda kalıp gibi durmasını istemiyorum fondotenin o yüzden bana önerebileceğiniz bir fondoten varmı? Yağlı cilt Yüzümde biraz lekede var ama çok değil benim için önemli olan şu anda cildimde belli olmasın yağlı durmasın canlılık versin yeterlii :KK59:

Pudra kullan canım fondoten yerine. Pudra kadife gibi duruyo yağlı parlak durmuyo. Ben fondoten kullanmadığım için onun için bi marka öneremeyeceğim ama flormarın pudarasından memnun kaldım ben hafif bi yapısı var. Kapatıcılığı çok değil ama yeterli ve kesinlikle doğal duruyo. Ben nemlendirici üzerine fırça ile uyguluyorum ama öyle daha güzel dağılıyor ve kalıcılığı artıyor. Normalde yazın nemlendirici kullanamazdım çok terliyorum diye şimdi üzerine pudra sürdüğümden midir nedir daha rahat kullanabiliyorum hatta.

benim cildim karma.diorskin nude natural glow hydrating fondoten kullanıyorum.likit formda.su bazlı.renk skalası geniş,tenine uygun bir renk mutlaka bulursun.tavsiye ederim.

maybelline affinitone pudra/fondöten kullanıyorum. yağlı cilt için gayet uygun ya da loreal in true match mineralli fondötenini de kullanabilirsin çok doğal duruyor.

Vichy Creme fondotenini tavsiye ederim, cildi hem nemlendiriyor hem dogal bir sekilde lekeleri kapatir.. Ben 3 senedir kullaniyorum, cook memnunum:)

X