Kontakt Lens Doğal duran yeşil lens

Bianca2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2011
41
0
Selam kızlarr, Ben 3 yıldır numaralı saydam lens kullanıyorum ama yeşil-ela tonlarında renkli lens almaya karar verdim ama nokta nokta durmasın istiyorum güneşte falan hani böyle piksel piksel duruyo ya hiç hoş değil öyle olmayan lens var mı acaba? Rainbow giallo öyle durmuyormuş sanırım pupil konusu önemli değil çünkü güneşe bakmadıkca gözbebeklerim büyüktür baya. gözlerimde açık kahve güneşte bal rengiyle ela karışımı bişey oluyor. Ama normalde odada falan kahverengi o yüzden yeşil bi lens istiyorum ama doğallık çok önemli ne önerirsiniz? Nokta nokta olmayan bi lens var mı?

Son düzenleme:
solotica mel olabilir

Onu fotoğraflarda gödüm, yakın çekimlerde o da nokta nokta.. Custom lens düşünüyorum ama emin değilim nasıl durcağından çok pahalı sonuçta bide kötü durursa:S Rainbow Giallo kullanan biri güneşte nasıl durduğunu yazarsa çok memnun olucam Çünkü kararımı vermek zorundayım bir an önce

ben giallo kullandım,doğallık açısından gayet iyiydi ama soloticayla karşılaştırılırsa bence daha yapay en azından resimlerde öyle duruyo,ve benim gözümde batma yapmıştı şimdi solotica almayı düşünüyorum

Solotica nokta nokta duruyor güneşte canım boyamasını hiç beğenmiyorum ben soloticanın giallo da öyle mi? güneşe baktığında göz bebeğin baya küçüldüğünde nasıl duruyor?

Solotica nokta nokta duruyor güneşte canım boyamasını hiç beğenmiyorum ben soloticanın giallo da öyle mi? güneşe baktığında göz bebeğin baya küçüldüğünde nasıl duruyor?

ya açıkcası tam olarak bilmiyorum,çünkü çok kullanamadım gözümde batma yaptı,ama herkes doğal durduğunu söylüyordu

rainbow giallo lensini dün aldım daha önce sofistik hazel ve freshlook saf ela kullamıştım hangisi diye sorarsan görünüş olarak freshlook süper kullanım olarak rainbow derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…