Doç.Dr.Haldun Kamburoğlu'na giden var mı?

Ngswitch

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
140
111
26
Merhaba kızlar
Ankarada burun estetiği için en iyi adresin Doç.Dr.Haldun Kamburoğlu olduğunu söylüyorlar.Hem nefes alamıyorum,kendimi bildim bileli ağzımdan nefes alıyorum.Hem de görüntüsü de kötü yüzüme göre ucu çok etli ve genel olarak hoş durmuyor özellikle yandan ççok kötü.Çok rica ediyorum kendiniz veya bir yakınınız Haldun beye gittiyseniz fikirlerinizi yazın,çok korkuyorum,daha kötü görüntüsü olur veya sağlık problemi falan ççıkardiye.Şimdiden teşekkürler :)

Merhaba.ben muayene oldum haldun hoca ya.başlarda çok soğuk. Mesafeli ..hatta insanın bi pişman olası geliyor ...burda ne işim var diye..sonradan sonraya doğru adreste olduğuma ikna oldum.ama o ikna olmadı. Benim kanin pihtilasma sorunu olduğu için burnun şekline zarar verir sonrasında ..ilk aylar çok güzel durur.ama kan akışının cıvık olmasına bağlı şeklinde bozulma olabilir dedi.çok fazla ısrarcı oldum. Ama beni nazikçe reddetti.başka yerde de olmayı düşünmeyin ...önce iyi bir hematologa gidin sorununuzu çözun dedi.asla para pul konusmadi bile.o kadar isterdim ki beni kabul etmesini. Calisanlarinin burunları cok guzel. .

Hatta ben fotograflarimi ve yeni yaptirdigim tahlilleri mail yoluyla ilettim ilk olarak. Orda bana sabırla süreci anlattı ve ben ameliyat yapmam siz de düşünmeyin demesine rağmen ben asistanlarindan randevu alıp gittim.beni görünce tanıdı ..ısrarla ona gitmem de sonucu değiştirmedi ...uzun uzun muayene etti.bı sürü fotoğraflar çekildi. Ama sonunda yine hayır dedi.o kadar üzülmüştüm ki ..muayene parası da almadı ..il dışından buraya kadar gelmişsiniz. Teveccuhunuz gurur verici ..ama sizin sağlığınız he şeyden önemli dedi.bende çok fazla güven tazeledi.para odaklı değil. 20 bin ver yapiyim burnunu demedi.imkanınız varsa düşünün. Öyle güzel burunlar yapmış ki.fotoğraflar kendi mekanında çekilmiş belliydi

Hatta ben fotograflarimi ve yeni yaptirdigim tahlilleri mail yoluyla ilettim ilk olarak. Orda bana sabırla süreci anlattı ve ben ameliyat yapmam siz de düşünmeyin demesine rağmen ben asistanlarindan randevu alıp gittim.beni görünce tanıdı ..ısrarla ona gitmem de sonucu değiştirmedi ...uzun uzun muayene etti.bı sürü fotoğraflar çekildi. Ama sonunda yine hayır dedi.o kadar üzülmüştüm ki ..muayene parası da almadı ..il dışından buraya kadar gelmişsiniz. Teveccuhunuz gurur verici ..ama sizin sağlığınız he şeyden önemli dedi.bende çok fazla güven tazeledi.para odaklı değil. 20 bin ver yapiyim burnunu demedi.imkanınız varsa düşünün. Öyle güzel burunlar yapmış ki.fotoğraflar kendi mekanında çekilmiş belliydi
Bende de bazı sağlık problemleri var ama kanla ilgili bir durumum yok.İnşallah ameliyatı etkileyecek bir şeyim yoksa,kesin yaptıracağım.Şu koronadan da ertelendi.Tam Haldun Beye gidicem,korona çıkmıştı.Mesela sizin sadece estetik amaçlı mı,nefes alabiliyor musunuz.Anlattıklarınız beni sevindirdi.Daha önce bir ameliyat oldum,estetik değil,sağlık problemiydi.Ameliyat öncesi kesmem gereken bir ilaç varmış onu bile söylemediler.Öyle kafadan direkt ameliyat etmemiş sizi ,her şeyi düşünüyor demek ki.

X