Doç.Ali Emre Tahaoğlu

zuhal gunes

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2021
1
2
41
Diyarbakır Dicle Memorial hastanesinde kadın doğum doçenti Dr Ali Emre tahaoğlun’a Miyom ameliyatı oldum. Gerçekten çok yakın ilgisine teşekkür ediyorum. Ciddi anlamda tecrübeli bir hekim.

Diyarbakır Dicle Memorial hastanesinde kadın doğum doçenti Dr Ali Emre tahaoğlun’a Miyom ameliyatı oldum. Gerçekten çok yakın ilgisine teşekkür ediyorum. Ciddi anlamda tecrübeli bir hekim.
Ali Emre Bey'in hastasıyım. Ondan once 3 doktora gittim. Hemde şanlıurfa ve Diyarbakır ilinin en meshur dr lari sozde. Biri Anestezi yapmadan Büyük acılar içinde Sis sulu ultrason yapti. Allah düşmana vermesin. Diger meshur dr Rahim filmi cekmeden lakaraskopi histereskopi vs yapacakti. Ama geçte olsa doktorumu buldum. Ali hoca işinde cok iyi bilgili ve dürüst. Anestezili rahim filmi cekildi. Polip ameliyatı oldum. Iki işlemde 15 dk surdu. Her şeyi tum açıklığıyla önümüze koydu. Ustelik pozitif bir insan. Aşılama yapti dün sonuç bekliyorum.

Diyarbakır memorial hastanesinden doçent dr Ali Emre Tahaoglu hocanın hastasıyım bir yıllık evlilikte korunmamış ilişkide gebelik gerceklesmedi bi kaç doktora gittim tüp kapalı olduğunu ameliyat olmadan gebelik gerçekleşmeyeceğini söylediler emre hoca ile karşılaştık ameliyatsız bir muayene ve bir antibiyotikle Kendiliğinden gebelik gerçekleşti işinde çok başarılı sakinliği güler yüzlülüğü babacan tavrı ile aslında hiç birseyi stres yapmadan olacağını anladım 2 haftaya inş bebeğimi kucağıma vericek peşini bırakmaya niyetimiz yok🤗 başarılarının devamı dilerim emre hocamin iyi ki var..

Doktor gerçekten çok önemli bir ayrıntı. Ne mutlu size bebeğinize kavuşuyorsunuz. 😊Allahım sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 🧿🌹

Ali Emre Bey'in hastasıyım. Ondan once 3 doktora gittim. Hemde şanlıurfa ve Diyarbakır ilinin en meshur dr lari sozde. Biri Anestezi yapmadan Büyük acılar içinde Sis sulu ultrason yapti. Allah düşmana vermesin. Diger meshur dr Rahim filmi cekmeden lakaraskopi histereskopi vs yapacakti. Ama geçte olsa doktorumu buldum. Ali hoca işinde cok iyi bilgili ve dürüst. Anestezili rahim filmi cekildi. Polip ameliyatı oldum. Iki işlemde 15 dk surdu. Her şeyi tum açıklığıyla önümüze koydu. Ustelik pozitif bir insan. Aşılama yapti dün sonuç bekliyorum.
Merhaba bende aynı doktora gidiyorum tuttu mu aşılamnız

Merhaba ali emre tahaoğlu na gidiyorum bende.aşılama aşamaları nasıldı 🙏🙏

X