Maske Tarifleri Doal mucize :)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

EflaNazLina

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
305
0
merhaba bayanlar...burada bizimle güzel ve etkili bir çoğu işe yarayan paylaşımlar adına bende bir sırrımı sizlerle paylaşmak istedim :)...okadar basit ve okadar etkili ki bir hafta sonra değişime inanamayacak bana dua edeceksiniz (inşALLAH)...BİR ÇOĞUMUZ EVDE HAZIRLANAN YÜZ MASKELERİNİ YA ÜŞENDİĞİMİZDEN YADA VAKTİĞİMİZ OLMADIĞI İÇİN UYGULAYAMIYORUZ OYSAKİ CİLDİMİZ ÖZELLİKLE YÜZÜMÜZ ŞIMARTILMAYI VE BAKIMI HAKEDİYOR :)..neyse çok uzattım eğer benim gibi meyve yemeyi seviyor ve her akşam bir meyve yiyorsanız yediğiniz meyve ne olursa portakal,elma,kiraz,kayısı,zerdali ufak bir parçasını yüzünüzde gezdirin yüzünüzü ıslatacak kadar sonra 30 yada 40 dakika bekletip ılık su ile yıkayın ..elma yada elma gibi meyveleri rendeleyip suyu ile posasını sürebilirsiniz suyu yüzünüzü ıslatsın yeter.domates salatalık ne olursa sürün yüzünüze..çok basit geliyor ama okadar etkili ve muhteşem sonuçlar veriyor ki sadece deneyin ve bir haftada mucizeyi görün..favorim portakal ve zerdali a.s.:enbuyukkk:
sonra gül suyu ile etkilendirin.

arkadaşlar bide salatalık süperrrr.salatalığın suyunu sıkıp buz kalıplarında dondurup da yüzünüzde gezdirin.ışıl ışıl bir cilt sizin olacak..

vallah ben hiç denememiştim deneyeceğim bundan sonra teşekkürler canımcım paylaştığın için

rica ederim canım ..kesinlikle deneyen çok memnun kalıp dua edecek ve süper bir haber daha sivcilce sorununuz varsa portakal evet bildiğiniz mucize porkatalı üzerine sürün ertesi gün yok olmuş olacak :)))..Allah efla nazın annesinden razı olsun demeyi unutmayın şutarafagittia.s.

X