Düğün Dnde gelin wc ihtiyacn karlayamaz m??

ay canım tam komedi olmuş yaa abinlerin gelmesi falan kaydirigubbakcemile3

bende bu konuyu çok düşündüm..yakın arkadaşımı da biz götürmüştük tuvalete..bende de çok sorun olacağını sanmıyorum.alırım birini yanıma ,görürüm işimi..ama o koca eteklerin arasında tam temizliğini nasıl yapıcaksın :kedi: eve gidince malum

Tam kuaforde sacimi yaptirdim ama gelinligimi giymemistim adetim baslamisti gerci o gunlerde olucagimi biliyordum ama belki yirtarim demistim eve gelince giydim gelinligimi.dugun zamani da bir kere girdim mecburen tuvalate arkadasim yardim etmisti.

ehehehehe süper bi soru
ben takılar takıldıktan sonra takı odasında sıkıştım
görümcem vardı yanımda
davetlilere çaktırmadan wc ye gittik
alaturka wc di. görümcem benim kilodumu indirdi. bende hallettim işimi. sonrada çekti kilodumu
çok zor olmuyo
ztn eve gidince yıkancaksınız. sıçrasa bile napalım

evet artık bu soruya da cevap verebilirim
ben düğün günü tuvalete gitmedim hiç! heycandan aklıma bile gelmedi

benim kuzen saç baş yapıldıktan sonra eve gelmişti.
ablası yardım etti tuvalette.
gerekiyorsa naacaksın tut tut nereye kadar canımmm

ben tuttum canım yani çişim aklıma gelmedi heycandandelikafadulden

benimde nişanım salonda oldu. test ettim onayladım yani:) saçım yapıldıktan sonra elbisemi giymeden kuaförde tuvalete gittim. salonda heyecandan aklıma bile gelmedi. hatta çok sıcaktı çok su içtik. bide nişandan sonra direkt eve gelmedik.
normalde heyecanlandığımda tuvalet ihtiyacı hissedrdim ama bu sefer öyle olmadı.

inşallah düğünümdede böyle olur rahat geçer.

süper yaa aklıma takılan bişeydi.. sıkışsan hadi neysede.. hep özel günlerde adet olurum bende ve o günde şansıma adet olurum heralde yaa o zaman napcam kii (((

benim 25 saat rekorum var, evlenene kadar böbreklerim iflas etmezse ben de tutarım :ecrin_bebek:

benimde 18 saat rekorum var bir kereye mahsus da deil 4-5 defa

geliyorum yanına bekle deccc :lepi:

bende bi düğünde gelinin gittiğini hatırlıyorum, çok küçüktüm görünce şaşırmıştım çocuk aklı işte :)
wc neyse halledilirmiş de ya regl olursak nolcak hadi düğünü atlatırsın da sonrası.
:kedi:

Bende zor olur diye düşünyodum ama o kadar zorlanmadım 2 sefer gittim bi kuaförden çıkmadan bide salonda.Tarlatanı çıkardıktan sonra etekleri de topladıktan sonra problem olmuyokaydirigubbakcemile5

bende nişanda korkmustum o etekle nasıl gidicem tuvalete diye ki maalesef hayatta da tutamam bir bardak su ictim mi en gec yarım saate tuvalet yolu gozukur bana, allahtan tuvalet cok genisti,zorlanmadım 2 3 defa gittim :) regl olmamak icin de adet geciktirici hap kullanıcaktım ama stresten midir nedir bekledigimden erken baslayınca bir de regl olmak durumunda kaldım ama neyse problem olmadı

dügün salonlarina gelinler icin özel wc yapmalarini söylemek gerek kaydirigubbakcemile3

ben kuaförde kendimi zar zor tuttuktan sonra gelin almadan önce evde girmiştim tuvalete:roflol: sağolsun ablam yardım etmişti yoksa hayatta toplayamazdım onca eteği tarlatanı..

ayy benim ikide bi tuvaletim gelir söylemesi ayıp kaydirigubbakcemile3 düğünde salona girdik bekleme odasında heyecandan sıkıştım. annemle eltim eteklerimi tuttular öyle yapmıştım. çok komikti ama ya :kedi:

Bende bunu merak etmiştim hep.Düğün başladı gelin ya da damadın tuvaleti geldi diyelim,nasıl gitcekler?Tüm gözler onların üstünde zaten.Nereye gitseler arkalarından bakamlar var.Tuvalete nasıl giderler diye düşünmüştüm?

kaydirigubbakcemile3ay çok hoş yazılanlar ben gitmedim kuaförden önce gitmiştim zaten heyecandan bişey yiyip içemedim salondada o yüzden eve gelene kadar hiç ihtiyaç duymadım ama kuzenimin böyle bi anısı var sigara içtiyi için zaten bi iki defa salondan gelin odasına gitmek zorunda kalmıştı ikinci veya üçüncü seferdeyse beni çağırdı beraber gittik eteklerini ve tarlatanını topladık ben dışarıdan tuttum kapı yarı açıktı oda içerden böyleydi işte ama bu genel bi ihtiyaç gelirse yapacak bişey yok dimikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…