Dizi Dizi Inciyim..

BenTulis

KURŞUN KALEM
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
719
6
Dizi filmlere göre sosyal hayatını ayarlayanlardan mısınız? Hani belli saatte belli diziler var diye misafir kabul etmeyen..

Veya o gün asla dışarı çıkmayıp çıt çıt çedene şarkısı eşliğinde çekirdek + çay +mendil üçlüsü ile beyazcama yapışanlardan?

Kapıyı çalana düşman,telefon edene gıcık oluyorsunuz bir de üstüne üstlük öyle mi?

Aaah..ki ah!

Ne şanslısınız,öyleyse,bir bilseniz.Hiç değilse tek bir yerli diziye konsantre olup ta gerçekten inanarak seyredenlerden olamadım hiç.Tamam,profilimizde eğitimci yazıyor ama bizde asıl meslek diploması iletişimden..Çatır çatır dört sene radyo ve televizyon programcılığı okumuş bir diplomalı ekran cadısı olduğumdan,benimle beraber kim dizi izlese,o günden sonra önünde iki seçeneği oluyor tercih edebileceği.

Link Silinmiştir.

Yine gülerek okudum yazını,yorumumuda bıraktım..Canım.Teşekkürler..Ellerine kalemine sağlık.:):):)

Ne çatlak kadınsın yaa:Roflol:
Sen sakız çiğnerken düşünebiliyorsan bende bebenin çişini temizlerken dizi izleyebiliyorum.Çok yetenekliyim çooooktatlicadiarzu

Ne çatlak kadınsın yaa:Roflol:
Sen sakız çiğnerken düşünebiliyorsan bende bebenin çişini temizlerken dizi izleyebiliyorum.Çok yetenekliyim çooooktatlicadiarzu

Teşekkür ederim..aslında çatlak olduğumu biliyom..üstelik göbek kısmında birde gözle görülebilen çatlaklarım var çaktırmıyom ama...
Aha bunu da hemi bıyıklı hemi kurdeleli yaratığı denemek için koyuyom..deneme..bir ..ki bir ki...:KroNick::KroNick:KK43:aneeey..adını da kronick koymuşlar..kızın bundan haberi varmı ki)

X