Diyetsiz kilo verdim :D

CitirTurtam

Az insan, çok huzur !
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2013
1.467
1.362
Merhaba arkadaşlar, öyle abidik gubidik diyetlere gerek kalmadan 3 ayda 6 kilo verdim. Çok basit, saat 16-17 arası son öğünümü yedim ve günü kapattım. Arada kaçamaklarım oldu tabiki de, bir dünya misafirim geldi, haftada 1 kere kv’lere akşam yemeğine gidiyoruz vs. Eğer arada çizgimi bozmadan iradeli olsaydım daha fazla kilo giderdi eminim. Bu şekil ayda 2 kilo gayet sağlıklı bence. 5 ayda 10 kilo yapıyor az değil. Yani bütün sır bu arkadaşlar

Çalışan ve eve geç gelen bayanlar için bu pek mümkün olmayabilir.

Uykunuz da çok daha kaliteli olmuştur, sabah dinlenerek kalkmışsınızdır. Helal valla.

Uykunuz da çok daha kaliteli olmuştur, sabah dinlenerek kalkmışsınızdır. Helal valla.

11 aylık bebeğimle kaliteli uyku pek mümkün değil ama dinlenebiliyorum çok şükür
Bu kadar kolay olduğunu gerçekten bilmiyordum. Geçmişte bir sürü diyetler ve kürler denedim hiç birinde sonuç alamadım. Sabah normal kahvaltı yapıyorum istediğim ekmeği yiyorum. Öğlene doğru atıştırıyorum (meyve, ekmekarası, aburcubur, canım o an ne istiyosa). Öğleden sonra sıcak yemek hazırlıyorum oğlumla beraber yiyoruz (etli kıymalı sebzeli makarnalı bişeyler uyduruyorum). Eğer saat 17den sonra çok çok çok acıkırsam 1 kâse sütlü nesfit yiyorum o da açlığı bastırmaya yetiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…