Diyetsiz Kalıcı Zayıflama Deneyimlerimiz

Buraya yazan niye yok kimse uygulamıyor mu bende uygulamaya çalışıyorum ama bi kaç kişi de olsa beraber yapsak daha keyifli olacak

Buraya yazan niye yok kimse uygulamıyor mu bende uygulamaya çalışıyorum ama bi kaç kişi de olsa beraber yapsak daha keyifli olacak

Ben de sormuştum son kilolarda ama kimse katılmadı. Sanırım kimseye inandırıcı gelmedi veya ayarlamak zor bilemiyorum.
Zaman zaman 10 kg. alıp veririm son kilolarda çok zorlanırdım. Bu sistemde zorlanmadım ve bitirdim çok şükür. Şu an dengede tutmaya çalışıyorum. Gerçi her şey yeniyor ama ben yine de karbonhidratı az tüketmeye bakıyorum. Spora devam.
Siz uygulamaya başladınız mı nasıl gidiyor?

Başladım aslında ama bu aralar yine duygusal yiyiciyim bugün tekrar başladım aç olmadığım halde yiyip duruyorum ne güzel bende hep 10 kilo verip alırım yıllardır şimdi 10 kilo aldığım dönemdeyim duygusal yeme ile mücadele etmek lazım

Aynı durumdayız. Hep 10kg. al ver ama bu sefer kendime çok kızdım artık. Ne bu dedim her gün tartılıyorsun 1-2 neyse de bu kadar kilo alana kadar nerdesin? Artık almamak için dikkat edeceğime kendime söz verdim.

Tokken yeme alışkanlığını bırakmak için daha disiplinli bir yöntem uygulamak lazım bence. Ben mesela bu sefer kilo verirken intermittent fasting ile başladım. Sistemi hiç aksatmadım. Son 3 kg. da dkz ile verdim. İf yaparkenki disiplinin hala yararını görüyorum. Çok acıkmadan yemiyorum doyma sinyalini de artık biliyorum. Fazladan 1 lokma bile yemiyorum.

Benimde oturtmam lazım bir isim verip de kendimi sınırlamak istemiyorum ama düzgünce uyguladığımda farkettim şey benim de if gibi olması açlığı takip ettiğimde sabah 10 gibi kahvaltı akşam 5 gibi yemek yiyorum açlığım bu kadar genelde bi uygulasam çok güzel olacak da işte hala bir gün diyete başlayacağım korkusu var sanırım bilinçaltımda o yüzden mi bilmiyorum sürekli kendimi sabote ediyorum son bir haftadır

Evet aç kalacağım korkusu ile çoğumuz diyet veya bir program öncesi çok fazla yeme hatasına düşüyoruz ama biz kilo alanlar adını koysak da koymasak da her sistemde belli kurallara uymak durumundayız.

Dkz okuyunca çok kolay ve rahat uygulanırmış gibi geliyor ama onda da çok aç olmadan yememek ve doyunca tek lokma bile yememek gibi kuralları var. Fazladan yediğimiz tek lokma bile yılda en az 5 kg. olarak dönüş yapıyor bize.

Ben hep dedim ki 50-60kg. bile verenler var 10 kg. nedir ki fazla strese girmeye gerek yok nasıl aldıysan öyle vereceksin ve gitti çok şükür. Strese girmek başarıyı engelliyor.

Umarım siz de zorlanmadan hedefe ulaşırsınız. Başarılar diliyorum

Umarım çok tşk ederim desteğiniz için

Bende diyetsiz kalıcı zayıflama ile ilgili bir e-kitap almıştım 2014 yılında ve şimdi baktım hala satışta bayanlar. İnşallah sizde benim gibi yararını görürsünüz. Tavsiye ederim sitesine bir bakın. >

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…