Diyetisyen :(

agresifkiz

Güzelbirşeylerolsun
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2013
3.123
1.761
Kızlar ben yeni diyetisyene başlıyorum kolan hastenesinde ve ordaki doktor Fatma Demirok hakkında bir bilgisi olan lütfen fikirlerini yzabilir mi ?

Bahsettiğiniz doktor buraya üyeymiş görürmüş bunu bir de kendini övermiş oooh ne alaaa:KK48:

merhaba ben 8 ayda 30 kg verdim sarkmam olmadı hiç biraz kırışıklığım varmış yüzümde onlar ortaya çıktı ama başka bir diyetisyene gittim ablam dediğim birine. anadolu yakasındaysanız ben öneririm

nilberk karaman bağdat caddesinde ama değişik listeler veriyor yani liste vermiyor aslında ye gel bakalım diyor :)) ben ne yemek istediğimi söylüyorum o geri kalanını ayarlıyor

300-400 tl aylık paket yapıyor ben 400 ile başladım 4 görüşme her hafta aynı gün aldı beni. sevgililer günü diye indirim yapmış o zaman 300 aldı sonra iki ay yine 400 aldı sonra 19 mayısta indirim yapmış 300 aldı. o yüzden giderseniz hangisine denk gelirsiniz biraz ona bağlı :)

gittiniz mi? ben 3 kg mu geri aldım öğle yemeğine zaman ayıramıyorum bir kaç aydır. Teftişlere giderken hep arada kaynıyor akşama da çok acıkmış oluyorum ve çok yiyorum. nilberk ablama söyledim hiçbir şey bulamıyorsan çikolatalı gofret ye dedi :))))) bayılıyorum ben bu kıza

valla bende doğuma gittiğimde 85 kiloydum doğum sonrası emzirme dönemiyle beraber 72 ye kadar düştüm ancak oğlum çok kısa süre anne sütü emdi. kilo vermem durd bende tavsiye üzerine Leventte bi yer buldum civara göre fiyatıda uygundu. Form Beslenme ve diyetisyen merkezinde Zülal yalçınla 1 ay 1 haftada 6 kilo verdim ve bildiğiniz yemek yiyorum yani :KK70: bu civarlardaysanız tavsiye ederim. ben hala devam ediyorum hedef büyük :))

kızlar basladınız mı diyete? medigold sultana gittim ben de dr .nida çeliksoydan. 1 ayda 8.200 gr verdim nida hanımla diyet ücretleri de makul tavsiye ederim

X